Skocz do zawartości
roger4444

zawieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że to dysk ata. Zrób jak DejwiT mówi.

Możesz powiedzieć czym zmierzyłeś napięcia?

 

edit: faktycznie :D

 

 

Więc autorze zmierz miernikiem bo programom nie można ufać

Edytowane przez sw1ssst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy zasilacz i dalej są zawiechy pieniądze wyrzucone w błoto. Niby dysk błędów nie ma ale chyba on tylko pozostał bo procesor też już był wymieniany. Miernikiem dysku nie zmierzę bo go nie mam, ale jeśli już to jakie powinien mieć wartości bo szczerze mówiąc pojęcia nie mam. Proszę o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki model zasilacza kupiłeś?

Normy napięć atx:

12 V: 11,40 V - 12,60 V

5 V: 4,75 V - 5,25 V

3,3 V: 3,14 V - 3,47 V

Edytowane przez sw1ssst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz firmy modecom 400w taki w komputerowym mi polecił mówił, że poleca go napewno. Kabel wymieniłem bo miałem jeszcze jeden w domu i nic. Teraz jak mi sie komputer wyłącz i łapoie zawieche pokazuje sie niebieski ekran z opis na całą strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie na obudowie jest napisane, że to Modecom?

 

Pisałem, że jeżeli koniecznie chcesz wymieniać zasilacz, to mogłeś wziąć Deltę albo Fortrona, ale sam, jak widać, wiesz lepiej i polegasz na opiniach sprzedawców z osiedlowych sklepików komputerowych, którzy to, niestety, nierzadko sami nie wiedzą, co mówią.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tych co chciałem w sklepach nie mieli w komputroniku tez nie i zamówić też go nie mógł. A na Allegro konta nie mam obecnie. Zasilacz może i słaby ale przez niego komputer przymula bardzo mało prawdopodobne bo przecież to nowy zasilacz. Niech bedzie że to słaby zasilacz ale komputer i tak nie powinien sie mulić prawda? Ludzie mają jeszcze gorsze zasilacze i nie znają się na sprzęcie kompletnie a im się nie zawiesza komputer. Czy coś źle mówie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zapeszam ale komputer chodzi swietnie muzyka nie zamula wszystko jest ok. Chyba trzeba było zresetować bios więc może procesor wymieniony tydzień temu już by pomógł ale nie zresetowałem biosu. Albo jednak zasilacz pomógł. Tak czy owak po resecie biosa jest wszystko świetnie. Dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...