Skocz do zawartości
nunez

HP-120 AlCu Karakorum, a 1155

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przesiadłem się na 1155 i ku mojemu nieszczęsiu wygoglowałem (może i złą informacje, ale nie mam już sił), że do PENTAGRAMA FREEZONE HP-120 AlCu Karakorum nie są prdukowane podstawki pod 1155 czy 1156 jak kto woli.

W ramach oszczędnosci i sentymentów chciałbym jednak przy Karakumie pozostać.

 

Narazie wymyśliłem tyle, że skoro Karak pasuje do AM2/AM3 bez żadnych dodatkowych podstawek i zapinek, to w zasadzie każde inne chłodzenie, które tak samo wchodzi do AM ma identyczny rozstaw zapinek, odległość do proca itd. Teraz tylko znaleźć chłodzenie innego producenta, które tak samo wchodzi do AM, z tym, że ma możliwość dokupienia podstawki pod nowe 1155! I kupić samą podstawkę.

 

Czy mam racje, czy piszę bzdury?

Ma ktoś jakiś pomysł? Może miał ten sam problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dobry pomysł! Ale 35zł+ przesyłka troche odstrasza :/ Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

 

edit.

 

Kupiłem taki klips Zalmana, za niecałe 13 zł i zgodnie z moją teoria :D PASUJE IDEALNIE do Karaka Penta, czyli do wszystkiego co wchodzi do AM2/AM3 na standartowych zapinkach. To tak jakby ktoś, kiedyś miał podobny problem.

Edytowane przez nunez
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dobry pomysł! Ale 35zł+ przesyłka troche odstrasza :/ Może ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?

 

edit.

 

Kupiłem taki klips Zalmana, za niecałe 13 zł i zgodnie z moją teoria :D PASUJE IDEALNIE do Karaka Penta, czyli do wszystkiego co wchodzi do AM2/AM3 na standartowych zapinkach. To tak jakby ktoś, kiedyś miał podobny problem.

 

Czy z zapinką założę Karakorum na Core i5 2500K z płytą ASRock P67 PRO3 B3?

Edytowane przez kqba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...