Skocz do zawartości
zavader

HELP -> NIE CHCE SIE WLACZYC!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to dopiero mam problem... Podkrecalem sobie mojego Athlonka i musialem w koncu zwiekszyc napiecie:) Ze stand. 1.5 zmienilem na 1.7 i podziala, nie bylo problemu. Poniewaz nie chcialem na razei tak ciagnac (troszke mi teraz zal ale...) w koncu wrocilem do "standartowego" 2600+ na 1.550V. Zamontowaled dodatkowy wiatrak i komp podzialal. Lecz znowu podnioslem napiecie (tym razem do 1.6) restart i ... NIC!!! Wiec Clear CMOS i mysle sobie ze pojdzie bez problemu. Wlaczam kompa i [gluteus maximus]... Nic sie nmie odpala, nawet sie nie wlacza, zadne swiatelko sie nie pali, nic cisza... O CO CHODZI? To nie moze byc procek (byloby widac, poza tym dla niego 1.6 to nie tak zle), ani plyta bo mam Epoxa 8RDA+... Obstawiam ze zasilacz bo mam CODEGEN, 300W (dzialaja na nim Dysk 60 GB Barracuda, CD-RW, DVD, Dyskietki, Wentyl na procku i 2x wentyle do obudowy jedne na 4 drugi na 3 piny), wiec moze sie spalil? jak sprawdzic co wysaidlo? NIE MAM MOZLIWOSCI PODLACZENIA INNYCH PODZESPOLOW, a w serwisie powiedzieli ze to bedzie duzo kosztowalo... HELP, nie chce wyzucac 200 zł ( bo tyle kosztuje dobry zasilacz 450 WAT) wiec chce sie poradzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega ma na mysli goownianego Q-Tec'a  :lol:

Możesz rozwinąć myśl. Właśnie miałem zamiar kupić coś takiego a tu czytam taki post. Chieftec 360 kosztuje netto w Actionie 143 czyli 175 brutto i teraz chyba się nad nim zastanowię, ale to trochę więcej bo QTec'a 400W mogłem mieć za jakieś 130.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokombinuj ze zworka od biosu i z wtyczkami od zasilacza tz wyjmij wluz itp. czasem jak komp nie odpowiada to mu wytke wyciagne i juz ...ale to mi wyglada tak jakbys zle zalozyl zworke od biosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zasilacz, bo wymienilem i nadal nie dziala. Padla plyta, zapewne bios sie skasowal (ale nie mam pojecia jak...?) bo sprobowalem odpalic bez procka (wlaczaja sie wtedy tylko wiatraki) i nic... Dzieki za pomoc

PS. Na gieldzie w Wawie zasilka Q-Tec'a 450 WAT kosztuje 195 zł... LOL??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolega ma na mysli goownianego Q-Tec'a  :lol:

Możesz rozwinąć myśl. Właśnie miałem zamiar kupić coś takiego a tu czytam taki post. Chieftec 360 kosztuje netto w Actionie 143 czyli 175 brutto i teraz chyba się nad nim zastanowię, ale to trochę więcej bo QTec'a 400W mogłem mieć za jakieś 130.

Pozdr.

Tez bylem napalony na ten zasilacz.

Jednak na szczescie zapodalem temat na MK i wybili mi to z glowy.

Looknij na Moded-Kompz i poszukaj tego topica.

Goscx jeden zapodal linki do fotek wnetrza i jakichs testow.

Na Tweaku tez jest o tym dziadostwie.

Jak zobaczysz wewnatrz, to napewno ci sie odechce.

Ja zrezygnowalem i kupilem za 260 Chiefa 360W, i nie zaluje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz wewnatrz, to napewno ci sie odechce.

Ja zrezygnowalem i kupilem za 260 Chiefa 360W, i nie zaluje  8)

OK. Znalazłem, fakt beznadzieja. Weznę też tego Chiefa, ale wydaje mi się że ty trochę przepłaciłeś, rozumiem 200-220 ale nie 260.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...