Skocz do zawartości
snorri

"Crystal orb" a R9100

Rekomendowane odpowiedzi

Padl mi wentylator w moim radku supergrace'a i na razie musze jechac na jakims prowizorycznie zamontowanym wentylatorze od kieszeni HDD :D i zastanawiam sie co qpic do niego. Wiem ze crystal orb jest dobry, ale potrzebuje wiedziec czy na pewno bedzie pasowal i druga sprawa czy rzeczywiscie da mi to cos podczas krecenia GPU...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można próbować jakiś cooler od celerona zaadopotować, taki 5x5 cm. jak będzie miał cienkie żeberka to będzie lepszy niż crystal orb a większy i lepszy wiatrak będzie dmuchał także na pamięci.

ale to moje zdanie, jak chcesz to kup orba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl z coolerem od celka rzeczywiscie dobry, ale wracajad do crystal orba to wlasnie bylem na stronce thermaltake'a i tam pisza ze zasilanie jego jest na "3 pin" a z tego co ja u siebie widze to mam 2 dziurki we wtyczce czyli jak dobrze rozumiem 2pin a nie 3.... Wiecie cos wiecej na ten temat?? moze znacie kogos kto juz uzywal orba przy R9100..???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na grafie też jest zasilanie 2 pinowe, czyli tylko + i -. w tym orbie masz zasilanie do gniazga na płycie, czyli 3 pinoiwe, tak jak w każdym coolerze do procka.

ja bym wstawił od celerona jakieś chłodzenie i podłączył do płyty lub możesz przerobić zasilanie niezależnie który wariant wybierzesz.

ucinasz kable od starego wiatraka na radku i ucinasz kable od nowego wiatraka. łączysz czarny z czarnym i czerwony z czerownym i podłączasz do zasilania na pcb twojego radosława. tylko po co obciążać złącze agp ? lepiej do płyty podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padl mi wentylator w moim radku supergrace'a i na razie musze jechac na jakims prowizorycznie zamontowanym wentylatorze od kieszeni HDD  :D i zastanawiam sie co qpic do niego. Wiem ze crystal orb jest dobry, ale potrzebuje wiedziec czy na pewno bedzie pasowal i druga sprawa czy rzeczywiscie da mi to cos podczas krecenia GPU...??

Pasowac bedzie. Sprawdzalem rozstaw otworow wszystkich modeli radkow 9100 oraz 9000 w sklepei i jest git :P

Co do tego co Ci to da patrz na moj podpis :) konkretniej na linka z Configiem :)

U mnie CrystalOrb @ 7V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...