Skocz do zawartości
sylkis

TPSA DSL - tl-wr741nd?

Rekomendowane odpowiedzi

siema

 

wlasnie jestesmy w trakcje migracji z neostrady na dsl dla firm (niestety polozenie domku mamy takie, z enic poza TPSA nie wchodzi w gre) i z tej przyczyny bedziemy musieli wymienic nasz modem/router adsl, skoro teraz juz bedziemy miec DSL.

w TPSA oferuja nam tplink tl-wr741nd za zdaje sie ok 100zl (nie pamietam dokladnie) i teraz nie wiem, czy warto, czy jednak lepiej poszukac czegos wlasnego zamiast.

 

generalnie potrzebujemy modemu/routeru wspolpracujacego z DSL od tepsy, ktory bedzie mial USB (aby podlaczyc do niego drukarke sieciowo), wifi (no bo laptopy w domu) i rzecz jasna jeszcze pare zlacz lanowych dla stacjonarnych komputerow.

co byscie poradzili?

 

ed: jeden znajomy podpowiada, aby wziac od tpsy jak najtaniej sam modem, a do niego TL-WR1043ND (ze zmienionym pozniej samemu firmware na openwrt) za ok 150-165zl da sie wyrwac. dobrze gada?

Edytowane przez sylkis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam i mi się sprawdza (Neo 20Mbit). COMBO ZTE ZXDSL 831AII od tepsy + TL-WR1043ND. Router ma wszystkie porty 1Gbit, 3 anteny, MIMO. Bardzo szybki. Z tym, że chodzi na fabrycznym soficie. Musiałem wyłączyć QSS, bo się Wi-Fi wieszało co 3 dni. Teraz stabilny jak skała. Z obsługą drukarek to nie wiem, jak na farbrycznym oprogramowaniu jest. Ja mam do niego podpięty dysk zewnętrzny. Drukarkę mam do drugiego routera podpiętą - Asus na DD-WRT, wystarczyło tylko ją podpiąć i na kompie dodać drukarkę sieciową pod wskazanym IP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden znajomy podpowiada, aby wziac od tpsy jak najtaniej sam modem, a do niego TL-WR1043ND (ze zmienionym pozniej samemu firmware na openwrt) za ok 150-165zl da sie wyrwac. dobrze gada?

 

Dobrze gada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra. to sie zdecydowalem, wezme tylko modem i tego TL-WR1043ND, bo wychodzi na to, ze to najsensowniejsza opcja - tym bardziej, ze sie okazalo, ze to co tepsa oferuje daja za 150, a nie 100zl - czyli roznica w cenie bedzie znikoma. dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...