Skocz do zawartości
wunat

lenovo 3000 n200 win7 problem z grafika, touchpadem?

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu borykam się (i nie tylko ja sadzac po innych forach) z nastepujacym problemem: oryginalnie mój lapek byl z windows vista, ale ja zainstalowalem windows 7. Teraz gdy uruchamiam laptopa wlacza się w niskiej rozdzielczosci i nie reaguje touchpad, natomiast gdy uruchomie ponownie lapka chodzi jak zloto. I tak jest zawsze. Jedno uruchomienie źle, jedno dobre. Irytuje to okrutnie zwlaszcza że uzywam laptopa w pracy. Raz, na poprzedniej instalacji windowsa jakims cudem się udalo i dzialal normalnie. Acha nie ma znaczenia wersja win 7 i na 32 i na 64bit dzieje się to samo, service pack również nie ma znaczenia. Jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Could not find OS specific setup program"

inni tez maja ten problem ale Lenovo milczy...

Lenovo 3000 N200 Windows 7 drivers problem - Lenovo Community

 

Wiem ze zabrzmi to glupio gdyz pewnie wszytkiego probowales ale wyglada to wlasnie na drivery ( czasmi nawet te pod dany system nie pasuja - mialem tak z paroma acerami).

A czy plytka win7 jest orginalna (nie twierdz ze masz pirata, znaczy mozesz miec orginaly serial tak jak wieszosc ludzi ale aby przeinstalowac mozna sciagac win7 z netu -bez seriala, trial- i o ten obraz mi chodzi, czy nie jest to jakis mod)?

Aby nie tracic danych i czasu, jak mozesz to pomien HDD i zaczep jeszcze raz winde ze sterownikami od lenovo i zainstaluj tylko podstawowe (chipset,grafika,touchpad) i zobacz.

Czasmi podczas szybkich instalek cos sie gubi, cos zapomina a potem problem sie kumuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...