Skocz do zawartości
Potworek

Jaki router kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Już na początku mówię że nie znam się na modemach i routerach ,więc zwracam się do was. Jaki router kupić pod sieć ASTER bo na ich stronie ,ala nie wiem czy będą dobre. Zamierzam podłączyć komputer pod internet kablem i laptop bezprzewodowo przez Wi-Fi. Więc pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Już na początku mówię że nie znam się na modemach i routerach ,więc zwracam się do was. Jaki router kupić pod sieć ASTER bo na ich stronie ,ala nie wiem czy będą dobre. Zamierzam podłączyć komputer pod internet kablem i laptop bezprzewodowo przez Wi-Fi. Więc pomożecie ?

 

Po pierwsze -> Jaki Router Kupić ? - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne

Po drugie: jaką masz prędkość tego Aster'a i ile możesz/chcesz przeznaczyć na urządzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chwilowo korzystam z routera thompson od aster i szczerze mowiac nie jestem zadowolony. Czesto mi zrywa polaczenie, gubi zasieg takze lepiej skup sie na czyms markowym.. Takze pytnie jak u poprzednikow. Jaka masz karte i jaka predkosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh jeszcze pamietam jak nieco ponad pol roku temu bylo glosno o wndr3700 ale wtedy jeszcze malo sklepow go oferowalo i ceny byly bliskie 600zl. Teraz nawet w euro go kupisz za 330zl. Niezle, bo sprzet jest faktycznie bardzo mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...