Skocz do zawartości
quong

ATI HD 6870 czy 6850? A może NVidia ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie:

Składam nowy zestaw komputerowy pod Wiedźmina 2. Jeśli chodzi o wszelakie bebechy to zestaw prezentuje się następująco:

 

ZASILACZ BEQUIET PUREPOWER L7 530W (BN106) 80+

OBUDOWA COOLERMASTER ELITE 334 BLACK B/Z

PATRIOT DDR3 4GB 1333MHZ DUAL GAMING LINE ELK CL9

PROCESOR CORE I5 2500 3.3GHz LGA1155 BOX

ASUS P8P67-M R3.0 P67 LGA1155 mATX

DVD-REC SAMSUNG SH-S223C SATA CZARNY BULK ASAP

 

Dysk mam z poprzedniego komputera. Oczywiście na SATA.

 

Moje pytanie jest następujące. Poszukuję dobrej karty graficznej. Zastanawiałem się nad ATI HD6870, a konkretniej tym modelem firmy XFX w edycji Black Edition. Niestety w miejscu skąd będę brał komponenty (a jest tam najtaniej) nie posiadają możliwości sprowadzenia takiej karty. Czy moglibyście polecić mi coś podobnego? Ten sam model tylko może innej firmy? Albo może HD 6850 w zupełności by wystarczało? A może coś ze strony Nvidii? Chciałbym grać w Wiedźmaka na max detalach jak tylko się da, ponadto zależy mi na tym, by komputer był możliwie jak najcichszy, a więc karta grafiki również! Dodam jeszcze tylko ( o ile ma to jakiejś znaczenie), że zajmuję się od czasu do czasu różnymi projektami graficznymi, przede wszystkim obróbką zdjęć itp. Będę wdzięczny za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...