Skocz do zawartości
exon

Problem z downgrade biosu - P8P67

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Muszę wykonać downgrade biosu tzn mam wersję 1401 a muszę wgrać 1305 i przy każdej próbie flashu wyskakuje komunikat "image out dated" problem występuje z płytą główną ASUS P8P67 rev 3.0

Flashowanie biosu odbywało się zgodnie z zasadami czyli pusty pendrive (gooddrive shark 8gb) + bios pobrany z oficjalnej strony asusa i instalacja z poziomu biosu lecz komunikat nie ma zamiaru ustąpić czy ktoś jest w stanie mi pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Muszę wykonać downgrade biosu tzn mam wersję 1401 a muszę wgrać 1305 i przy każdej próbie flashu wyskakuje komunikat "image out dated" problem występuje z płytą główną ASUS P8P67 rev 3.0

Flashowanie biosu odbywało się zgodnie z zasadami czyli pusty pendrive (gooddrive shark 8gb) + bios pobrany z oficjalnej strony asusa i instalacja z poziomu biosu lecz komunikat nie ma zamiaru ustąpić czy ktoś jest w stanie mi pomóc

 

A tematu o serii p8p67 to nie widać??? :mur:

Wrócić się da do starszej wersji tylko jeżeli instalowałeś wersję beta.

Z wersji stabilnej może być problem.

 

Aczkolwiek możesz zerknąć na ten post. - XtremeSystems

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to powinno wyglądać ?

Dołączona grafika

 

 

 

Jeśli tak to jest to "zablokowany tryb turbo" system jak by widzi 3,3GHz lecz CPU Z i inne widz 4,3GHz teraz przydała by mi się pomoc jak ustawić by system widział 4,3GHz

Edytowane przez exon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam bo nie mam jak sprawdzić to system pokazuje tylko taktowanie jakie procesor posiada fabrycznie, więc tego nie zmienisz nawet podkręcając procesor.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Dobrze pamiętasz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...