Skocz do zawartości
Hextor

Jak wyceniacie/oceniacie tego składaka?

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi, tak z czystej ciekawości się zapytowuję...

 

Co ma takiego Seasonic, czego OCZ nie ma albo inaczej - co zbędnego ma OCZ? oploty na kablach?

 

O Seasonic słyszę pierwszy raz, szczerze mówiąc..

 

Miałem 3 zasilacze przez 2 lata użytkowania kompa i te "tańsze" o 5 - 10 złotych od konkurencji siadały. trzeci, katowany niemiłosiernie, działa ładnie, wiec stereotyp, że droższe Z REGUŁY (nadmieniam, z reguły....) lepsze, jest nadal aktualny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz bardzo słabą wiedze na temat zasilaczy , seasonic w tej chwili robi jedne z lepszych konstrukcji.

Akurat w tym wypadku to konstrukcja seasonica jest lepsza od Ocz'a , a jest tańsza. Nie posiada ładnej obudowy , kabli w oplotach i dzięki temu mogą taniej je sprzedawać.

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś mi powiedział żeby nie oszczędzać na zasilaczu... Wiem to po tym jak mu wybuchł "tańszy" Modecom Feel ;)

 

I miał rację jeśli chodzi o niby zasilacze, które są <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o warte w przeciwieństwie do Seasonica.

 

 

O Seasonic słyszę pierwszy raz, szczerze mówiąc..

 

Przejrzyj recenzje tutaj. W tym miejscu masz podane konstrukcje Seasonica sprzedawane przez inne firmy takie jak Corsair, XFX...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...