Skocz do zawartości
Spaceman

Najlepsze chłodzenie...

Rekomendowane odpowiedzi

1. Reed => czy Ty zawsze jesteś tak "pozytywnie" do świata nastawiony ?? Stary....stosuj więcej uśmiechu w życiu :D..........wszystkim to na dobre wyjdzie a szczególnie Tobie :)

2. Raf => słuchaj........w necie sporo się naczytałem na temat VapoChilla i Prometei, jestem ciekaw co inni mają na ten temat do powiedzenia i co o tym wogóle sądzą. A poza tym to czasem się zdarzy, że ktoś coś nowego podpowie i tchnie pomysł (np. berkut ciekawą rzecz tu podpowiedział :D) także..........wszystko się może zdarzyć :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam inna propozycje jezeli np kupisz prometeie mach 2 i ci nie podejdzie to mozesz sprzedac i kupic vapochilla - niewielka strata goptowki, a chyba nic wydajniejszego nie wyciagniesz z rynku - chyba ze pojdziesz w slady berkuta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że to była ważna kwestia dogadania się kto komu lepiej doradza, ale sam dostałem od "reeda" opi**** za nabijanie postów (jednak się z nim zgadzam, jako nowicjusz dziękuję za poradę) ale jeżeli ja mam nie pisać głupot to wy też nie piszczie. PS. Opcja szukaj wystarcza ale nie każdemu, każdy może mieć problem chociażby troszkę inny niż wszystkie które już były. Dziękuję za możliwość wolnej wypowiedzi, narqa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vapo PIV 3.06GHz wykręcili najpierw na 4026MHz (pękł hełm proca), później na 4440MHz 8O .

http://www.hardocp.com/article.html?art=NDE5

http://www.hardocp.com/article.html?art=NDIy

 

Nie doczytałem jakiej mocy było to vapo- jeżeli 160W to na prometei może wyć jeszcze lepiej (200W).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdce to kupno takiego chlodzonka na razie to glupotka :/

Ja przynajmniej na razie olal bym takie chlodzenie i poczekal az polska wejdzie do UE i wtedy kupisz cos takiego bez cłą+vat ktore wyniesie polowe ceny podstawowej :/

Ja sprowadzalem sobie tak podkladke ( fUnc ) i zaplacilem za nia 3x tyle co kosztowala normalnie:(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście odnosze wrażenie ze to forum byłoby o wiele lepsze gdyby nie było tu wielmożnego inkwizytora reeda. ten koleś umie pisać tylko szukaj. całkowicie popieram ludzi ktorzy wcześniej podobnie wyrażali sie o tym kolesiu. forum to forum tu zadaje sie pytania a ludzie ktorzy chcą na nie odpowiadają. oczywiście należy wcześniej troche poszukać, ale bez przesady ty reed sam se szukaj może powinneś zmienić ksywe na zgred bo tylko marudzisz i zrzędzisz sam se szukaj w googlach to do zgreda pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście odnosze wrażenie ze to forum byłoby o wiele lepsze gdyby nie było tu wielmożnego inkwizytora reeda. ten koleś umie pisać tylko szukaj. całkowicie popieram ludzi ktorzy wcześniej podobnie wyrażali sie o tym kolesiu. forum to forum tu zadaje sie pytania a ludzie ktorzy chcą na nie odpowiadają. oczywiście należy wcześniej troche poszukać, ale bez przesady ty reed sam se szukaj może powinneś zmienić ksywe na zgred bo tylko marudzisz i zrzędzisz sam se szukaj w googlach to do zgreda pasuje

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście odnosze wrażenie ze to forum byłoby o wiele lepsze gdyby nie było tu wielmożnego inkwizytora reeda. ten koleś umie pisać tylko szukaj. całkowicie popieram ludzi ktorzy wcześniej podobnie wyrażali sie o tym kolesiu. forum to forum tu zadaje sie pytania a ludzie ktorzy chcą na nie odpowiadają. oczywiście należy wcześniej troche poszukać, ale bez przesady ty reed sam se szukaj może powinneś zmienić ksywe na zgred bo tylko marudzisz i zrzędzisz sam se szukaj w googlach to do zgreda pasuje

przesadzasz lekko

siedze na tym forum od ponad roku i zdazalo mi sie czytac niezle wypowiedzi reed'a lub inteligentna wymiane zdan

a co do szukania to ma w 100% racje ... ja zeby znalezc informacje, ktora czytalem w zeszlym roku spedzam dwie czy trzy godziny (np. adres sklepu, w ktorym mozna kupic to czy to czy konkretna wypowiedz w danym temacie) ... ale po hooy ty masz szukac ... lepiej odrazu z grubej rury nowy temat i mam w dooopie to ze baza sie zapycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a koszta przez to rosna - i wcale nie jest latwiej zadac poprostu pytanie - bo potem znalezc je to horror

 

pozatym czytajac cs nie do konca zwiazanego z tematem podczas poszukiwan sporo mozna sie dowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...