Skocz do zawartości
Kebob

Czemu w Radeonie 9500 nie kręci się wiatraczek ??

Rekomendowane odpowiedzi

kupowąłem w najlepszym sklepiku w krakowie :P

heh.chyba się nie rozumiemy......patrzę w tym momenci na mojego radka,bo komp stoi przede mną i widzę,że wiatraczek stoi w miejscu,a radiator jest dość spory,więć puki nie męcze radzia to się raczej nie spali (od samego użytkowania wina raczej nie :P). A napisałem,ze zauważyłem to przy montowaniu sprzętu, bo poprawiałem taśmy do napędów i zauważyłem,że się nie kręci :/

Zaraz pojade na servis..zoabczę co panowie powiedzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w servisie i pan od ręki mi naprawił (tak to się robi w Krakowie 8) ).Okazało się,że sie zatarł i facio mi go nasmarował i w 15 minut już mogłem wrócić do domq :)

dzięki wszystkim za pomoc i w ogóle THNX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu nie rozumiem Cię!

tak trudno sprawdzić czy jest podłączona wtyczka?

I włącz w końcu ten cholerny komputer jak sprawdzasz!

3 miliony postów na bzdurny temat wiatraczka, kufa oszaleć idzie.

Nie robiłbyś byś problemu gdyby chciało Ci się trochę pomyśleć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gościu nie rozumiem Cię!

tak trudno sprawdzić czy jest podłączona wtyczka?

I włącz w końcu ten cholerny komputer jak sprawdzasz!

3 miliony postów na bzdurny temat wiatraczka, kufa oszaleć idzie.

Nie robiłbyś byś problemu gdyby chciało Ci się trochę pomyśleć!

to ja sobie po cichu nabije posta i przy okazji posmieje sie z deka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Souler, przecierz kebob pisał, że sprawdził przy włączonym kompie. Tak poza tym nie można posądzać ludzi o aż taką głupote, a tak apropo myślenia to radze Ci najpierw pomyśleć przed napisaniem takiego posta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co potwierdza to, że miał włączonego kompa to jego bezsensowne zdanie

nie kręci, to chyba mam kompa włączonego (tak mi się wydaje)

Albo robi z nas idiotów albo sam nim .... .

Nie będe kończył bo to jest bez sensu. Powinien od razu po pierwszych wątpliwościach napisać to czego od niego oczekiwali czyli "sprawdzałem przy włączonym komputerze". Czy przypadkiem nie edukował sie w stanach "Kali mieć komputer, Kali bardzo cieszyć sie, Kali wiatraczek nie bzz bzz".

Nie obrażaj sie Kebob ale troche to śmieszne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Swoją drogą miałem kiedyś GeForce 4 MX440 Prolinka wentylek zaczął na nim wyć po 3 dniach po tygodniu sie spalił. Ja jako że kupiłem karte na giełdzie darowałem sobie i sam wymieniłem mu chłodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to nie jest zbyt mądre zakładać nowy temat z takiego powodu, tymbardziej jak sie ma karte na gwarancji. No ale rozumiem, że kebob nie jest zbyt zaawansowanym użytkownikiem więc wybaczam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh..spoko..kebob być też człowiekiem i też mieć poczucie humoru :D skoro się zarejestrowałem na tweaku to chyba wiem,ze jak komp jest wylączony to się wiatraczki nie kręcą :P A wracając do sprawy servisu to zauważyelm,że pan w servisie cusik słabo go przeczyścił i nasmarował, bo czasami nie zaskoczy przy starcie kompa i trzeba lekko pchnąć i już lata na wysokich obrotach :/ Ale i tak noszę się z zamiarem kupna Zalmana 80A-HP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...wyłączam kompa->widzę,że się nie kręci wiatrak-> piszę topic na forum (oczywiście nie włączając kompa)->jadę na servis->facio mi czyści i smaruje wiatraczek i mówi,że sie zatarł. To skrót calej tej histori podkolorowanej aby była wesoła :D.

CHCIAŁBYM WYJAŚNIĆ,ŻE SPRAWDZAŁEM CZY WIATRACZEK CHODZI PRZY WŁĄCZONYM KOMPUTERZE, A NIE PRZY WYŁĄCZONYM KOMPUTERZE JAK NIEKTÓRZY TWIERDZĄ. to tak dla spRostowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania że on wyłącza kompa i mu się wtedy nie keci ofkorz.

Moze tak najpierw Dołączona grafika a dopiero potem napiszesz cos madrego ? :x

Posty nabijac to prosze na Oslej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. :lol: Ale po kolesiu jedziecie :D

 

Dobra ja sie przyznam ze mialem (i mam) bardzo podobny problem a wlasciwie identyczny ze swoim gf2pro. Wentyl przestal sie krecic jush jakies 2 tygodnie po kupnie :/ Trzeba bylo go odkrecic i potraktowac olejem (i odkurzaczem zeby dokldanie wyczyscic) . Robie to co 3-4 tygodnie bo inaczej sie zacina i przestaje krecic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja możę napisze koniec tej histori. Mojego radzia do tej pory nie ma,więc się zdenerwowałem i za dopłatą wymieniłem go na Prolink GF FX 5600 Ultra 256 DDR TV out/in.

 

DZIĘKI WSZYTSKIM !!

 

topic close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...