Skocz do zawartości
Gracjan1987

6950 problem z zasilaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wyżej wymienioną kartę i zasilacz forton 500watt 80+ w teorii wszystko powinno śmigać bez problemu, jednak tak nie jest. komputer nie startuje tylko trzy piknięcia i cisza nic się nie wyświetla. Na innej grafice wszystko ok.

Moze to wina zasilania mam dwie wtyczki 6pin zamiast 8 pin i 6pin. producent niestety nie dorzucił do tego modelu przejściówki na 8pin która bardziej by się przydała.

Jakieś pomysły czy tylko wymiana przejściówki na 8pinową może pomóc

edit: przepraszam 5 dźwięków, podobno problem z procesorem w ami biosie.

Edytowane przez Gracjan1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączyłem obydwa kable do karty (zamówiona przejściówka). teraz problem jest taki, że grafika nie wyświetla. nie wiem czy to może kwestia przejściówki do monitora, ale inna karta działa. zaczyna już mnie wnerwiać ta konfiguracja. zasilacz raczej daje rade. 80plus, czyli te 400wat wyciąga.

jakieś pomysły, bo chyba karta nie jest uszkodzona, chociaż kto wie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy rozwiązaną zagadkę. karta nie obsługuje sygnału analogowego. niestety ;/

po podłączeniu do telewizora za pomocą hdmi wszystko działa. Szkoda, że nigdzie nie ma napisane, że monitory z wyjściem analogowym są nieobsługiwane ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...