Skocz do zawartości
Szakal85

GTS450 - rozdzielanie obrazu w HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otóż po wymianie w sklepie VOBIS karty 9800GT na GTS 450 1GB (3xreklamowana 9800, więc dali nową kartę z nową gwarancją, tak przy okazji chciałbym się upewnić czy nie straciłem na tym??)

.. mam problem z odtwarzaniem filmów na YOUTUBE, przy rozdzielczośćiach 720 i 1080p mam mianowicie taką sytuację jak na screenie poniżej:

Dołączona grafika Dołączona grafika

Rozdziela mi się obraz, efekt smużenia, a dzieje się tak kiedy ODTWARZAM NA FULL SCREENIE. W momencie kiedy przesunę suwakiem w lewo lub w prawo po załadowanym pasku (mowa o full screenie) obraz wraca do normy i czystej odpowiedniej jakości, natomiast z obrazem powyzej 1080p tj. ORIGINAL - rozdzielenie obrazu nie znika, tylko w małym oknie jest czysty przejrzysty obraz. Mam też wrażenie, że po zmianie tej karty być może mam gorszą grywalność i mniej FPS w grze np. COD Black Ops. Wydaje mi się że na 9800 lepiej wszystko działało. Nie wiem, może to wina sterowników, może po prostu jest słabsza lub moja płyta główna nie pozwala uwolnić mocy tej grafiki, nie znam się i dlatego pytam Was o poradę w tej sprawie.

 

Płyta to M4A77TD PRO ASUS'a, procek AMD X2 245 2,9Ghz oraz 4GB (2x2GB) RAM DDR3 KINGSTON

Edytowane przez Szakal85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCI-E chodzi x16 więc to nie tu problem.

 

Gdy następnym razem będziesz robił screeny z cpu-z to rób albo samo okno albo uruchom program tyle razy ile ma zakładek i rozlokuj na ekranie.

Coś takiego http://www.10puntos.com/wp-content/uploads/2011/04/CPU-Z.jpg

 

Co do YT spróbuj innych sterowników, innej przeglądarki, Chrome np używa innej wtyczki Flash Player'a niż Firefox, Opera.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...