Skocz do zawartości
koti79

Windows 7 netbook

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem małego netbooka eeepc 1215n dla mojej lubej.

Chciałbym kupić go bez systemu, i dokupić win7 osobno.

Wiem że tak będzie drożej, ale chcę za wszelką cenę uniknąć tego całego crapu który preinstalują na laptopach.

Czy jeżeli zakupię windows 7 u jakiegoś polskiego dystrybutora, to jest możliwość zainstalowana go na netbooku bez napędu DVD?

Wiem że M$ oferuje oprogramowanie również jako plik ISO i wydaje sie to naturalnym rozwiazaniem dla netbookow

Problem w tym że taka licencja w microsoft store kosztuje 199$, podczas kiedy można kupić normalną wersję pudełkową win7 za nieco ponad 300 pln

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś gdzieś asusa bez systemu, czy przymierzasz się do procedury zwrotu OEM? Pytam, bo też przymierzam się do takiego zakupu a tego, co chcę kupić nie widziałem nigdzie bez OS.

 

PS. Zakładając, że netbook to netbook, po co windows? Są przynajmniej 3 distra linuxa świetnie wspierane, z softem w pakietach, na które jest wszystko, czego typowo używa się na netbookach. I wszystkie 3 będą lepiej chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widziałem jakieś 2 tygodnie temu.

Linux odpada. To komputer dla mojej lubej.

Jak coś nie będzie działać to z windowsem sobie szybciej poradzę niż z linuxem. Jakbym kupował dla siebie to może jeszcze bym się zastanowił :-)

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Edytowane przez koti79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jak najbardziej kupić netbooka i system osobno nie będziesz miał żadnych problemów z instalacją, ja na moim EEEPC właśnie tak nie raz już Win7 instalowałem. Jeżeli będziesz zainteresowany podeślę Ci link do strony z opisem krok po korku. To bardzo prosta procedura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...