Skocz do zawartości
deek

prędkość 1gb/s jak uzyskać

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój problem polega na uzyskaniu połączenia 1gb/s , po krótce przedstawię swój problem .Posiadam neta z TP neo 10mb/s ,router tp link w8910G +plus kable thomson kategori 6 obsługujące prędkość 1gb/s. Wszystko to jest połączone ,sygnał od tp do routera- od routera do pc (posiadam karte sieciową która obsługuje 1gb.s) oraz z routera do PS3.W opcjach karty sieciowej w zakładce szybkość i dupleks zaznaczyłem 1gb/s pełny dupleks no i niestety dalej mi pokazuje 100mb/s co może być przyczyną ?? Zależy mi żebym miał to 1gb/s ponieważ chce stremować sobie filmy w full hd z pc do ps3 aby nie było żadnych ścin.Proszę o pomoc i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ci "zestawi" 100mbit wcale nie oznacza że fizycznie tyle wyciągniesz :) To tylko określenie standartu transmisji - 11mbit/sek też pokaże jako 100mbit. Analogicznie jest z 1gbit. Z resztą luknij sobie tabelkę na końcu wiki ... No chyba że chcesz oglądać nieskompresowane HDTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili nie pamiętam ale było takich kilka momentów np avatar full hd że po jakimś czasie klatkowało , dopiero jak zapałzowałem odczekałem te 2 min i szło dalej za jakiś czas znowu. Z filmami 720p tak sie nie dzieje, no chyba że włącze dts ale nie zawsze. Ale o 1080p i dts moge zapomnieć poprostu nie wyrabia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...