Skocz do zawartości
poca

Chrome

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie tera chlopki siedza i szybko latki klepia, zeby jak najmniej bledow bylo zanim gra ujrzy swiatlo dzienne w hameryce. ale jeslito plska gra to pasiloby zagrac. cza poszukac. ee albo lepiej pomoge posliemu przemyslowi i kupie orginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyszystko jest bledami gry. gra posiada zabezpieczenie anty pirackie ktore powoduje wlasnie rozne utrudnienia w grze jak np: nagle przyklejenie sie do ziemi czy problemy zwiazane z save'ami

choc nie mowie ze gra i tak ma troche zaduzo bledow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno.. nie kazdy musi dawac tej grze piatke za to tylko ze jest polska.

Moze i fabula i grafika na swiatowym poziomie, ale pod wzgledem optymalizacji kodu i wystepujacych bugow to 100 lat za murzynami. I wlasnie za to bede tak jechal ta gre - za to ze wypuscili ja nieskonczona na rynek polski i zrobili sobie z ludzi beta testerow (i jeszcze z tego kase maja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie to sie moze zapisali na otwarte beta testy, ale co powiesz o tych co poszli do sklepu po polska megaprodukcje i pograja w pelni dopiero za 2 miesiace jak sie panom z techlandu uda wreszcie wypuscic jakies porzadne patche?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

 

ale wiesz jacy sa polacy , bardzo lubia swoje krytykowac i dlatego tak sie czepiaja tego biednego Chrome

 

inne gry przykład Vietcong posiadał mase bledow na poczatku ale nasi byli spokojni i tylko instalowali nowe patche powod gra "nie swoja" - obcego nie bedziemy tak obgadywac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byly az tak wy ma ga ja ce, przynajmniej sie dalo grac.

Do chrome trzeba miec chyba sprzet za 4 tys bo u mnie nie da sie grac w 1024x768. Gra niczym specjalnym nie zachwyca zeby mogla podnosic poprzeczke w dziedzinie wymagan.

Co innego jakby chociaz engine byl dostosowany do "normalnych" pecetow, reszte bugow jest w sumie niegrozna. Wtedy nie powiedzialbym zlego slowa na Chrome :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do chrome trzeba miec chyba sprzet za 4 tys bo u mnie nie da sie grac w 1024x768

generalnie nie

 

kumpel ma praktycznie identiko konfig jak ja z róznicą grafy-ma 4200

 

i nie wiedziec czemu gra u niego niemiłosiernie przychacza itp

 

a u mnie spox-1280x1024 -wsjo na full i bez najmniejszych zastrzezen

 

ale czytałem gdzies ze chrome znacznie lepiej chodzi na ati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do bledow to fakt - jest w grze masa niedorobek. ale wg mnie w grach najbardziej liczy sie klimat - a tego w chromie nie brakuje. a co do tego, ze ma wysokie wymagania - to pewnie przez te lasy :-). aha, jeszcze pytanko do tych, ktorzy ukonczyli ta gre - skonczylem misje ,w ktorej trza bylo wysadzic jakies nanowirusy, daleko mam jeszcze do konca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra całkiem, całkiem, choć narazie grałem tylko w demo. Jedna rzecz którz mnie wkurz to długi czas wczytywania, rozpoczynania gry jakieś 5 min na tym sprzęcie co w opisie. Ale gdy sie już zawałduje to jest wszystko OK w 1024x768 i z wszystkimi bajerami jakie da się właczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, ja bylem jednym z betatesterow i co ciekawe - kilka moich zarzutow, ale chyba moj glos tak bardzo sie nie liczy - umieszczenie pliku na platnym juz teraz imperium gier, anie tak jak np. Mierage Interactive rozsyla swoim testerom programy na plytach, daje mirrory an serwerach, dorzuca Ci patche (chyba cos tam zagdam aby sobie poetstowac Mortyra 2:). A jak sami chlopaki powiedzieli - w gre grala z polowa uprawnionych. Mi udalo sie tylko raz sciagnac beta wersje (powinno raz starczyc ale jeszcze dysk mi sie rozjebal), potem juz wychodzily takie szopki... Ale gra jest bardzo bardzo dobra... Tylko te bledy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowicie engine do [gluteus maximus]... no fakt a jaki inny daje takie szczegoly z wielkich odleglosci?? nawet w black hawk nie mozna bylo sciagnac kolesia z takiej odleglosci. takich map w pelnie widzocznych nie bylo jeszcze chyba w rzadnym fps. ogolnie grafa wymiata. rozgrywka tak samo. a co do AI to jest conajmniej swietne. jak ktos zauwazyl motyw jak zosatniecie zauwazeni to przeciwnik nie leci jak debil zeby nas zaciukac tylko sie chowa i we 2-3 czasami wiecej atakuja z roznych stron. dla mnie 9/10 za wode (to ze nie mozna wejsc :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyszedł właśnie nowy patch do gry nr 1.02 mata linka i ssijta :)

http://techland.pl/Files/chrome/ChromePatch1_0_2.zip

 

Zmiany:

Patch w wersji 1.0.2 poprawia w stosunku do wersji 1.0.0:

- działanie dedykowanego serwera,

- usuwa problemy z zapisem/odczytem gry w niektórych misjach,

- usuwa problem z pojawiającym się widokiem TPP w niektórych momentach gry,

- brak możliwości sterowania na początku niektórych misji,

- działanie lornetki na początku pierwszej misji,

- kilka mniej znaczących błędów.

Patch może być instalowany na wersji 1.0.0 lub 1.0.1 (zawiera w sobie poprawki z wersji 1.0.1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia gram w tą zajebistą gierkę i utknąłem w niej na dobre :oops:

Otóż rozgrywam misję, w której należy uwolnić doktora Shybkova.

Nie mogę przejść fragmentu , w którym on kieruje samochodem a ja napier.. z karabinu do wszystkiego co się rusza.

Nadlatujący transporter jeszcze idzie rozwalić ale przejazdzka przez obóz to już masakra.

 

Czy ktoś z Was sobie z tym poradził :?: Prosze o pomoc :wink:

 

A-ha, jeszcze jeden zonk.

Otóż chcąć sobie oszczędzić nerwów i przekleństw :D spróbowałem ten fragment gry przejść na kodach ale kupa.

Tylda i cheat.GodMode u mnie nie działa - wie ktoś dlaczego :?:

Jak wgrałem patcha zmieniającego wersję gry na 1.2 nie chciał odczytać moich save i musiałbym grać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz czyli źle się do tego zabrałem. Uznałem ze trzeba spieprzać przed transporterami i tylko do ludzi naparzać. Zresztą troche do nich waliłem ale nie wybuchały więc może za mało. Rozwalałem tylko goniące mnie roboty :lol: Ale jak mówisz ze to jest do przejścia do gram dzisiaj do skutku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wgrałem patcha zmieniającego wersję gry na 1.2 nie chciał odczytać moich save i musiałbym grać od nowa.

Czy na prawde tak trudno przeczytać plik readme.txt dołączony do patcha :?: Jest tam wyraźnie napisane, co należy zrobić, po jego zainstalowaniu, żeby nie trzeba było przechodzić całej gry od nowa.

 

P.s. Nie pisze co konkretnie trzeba zrobić ponieważ nie mam w tej chwili tego pliku, a nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wgrałem patcha zmieniającego wersję gry na 1.2 nie chciał odczytać moich save i musiałbym grać od nowa.

Czy na prawde tak trudno przeczytać plik readme.txt dołączony do patcha :?: Jest tam wyraźnie napisane, co należy zrobić, po jego zainstalowaniu, żeby nie trzeba było przechodzić całej gry od nowa.

 

P.s. Nie pisze co konkretnie trzeba zrobić ponieważ nie mam w tej chwili tego pliku, a nie pamiętam dokładnie.

Otóż kolego zadałem sobie odrobinę trudu i przeczytałem plik tekstowy z tą niby instrukcją. Ale gdyby to zadziałało to bym o tym nie pisał.

 

Więc to co jest tam tak wyrażnie napisane prawdopodobnie nie zadziałało z moją KOPIĄ BEZPIECZEŃSTWA GRY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update.

 

Mozna zacząć grę od wybranego poziomu , ale misję od poczatku.

 

W sytuacji kiedy robimy savy co jakis czas w misji i mamy ja prawie ukonczona to i tak wczyta nam gre zupelnie od poczatku bieżącej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niestety jest, ale lepsze to niż przechodzić całą gre od nowa.

Chyba się starzeję :cry: Próbowałem przejść ten moment na początku gry, w którym walimy z karabinu znajdującego się na łaziku i kupa. Od tygodnie nie gram bo się na grę obraziłem. Nie moge tego przejść ale wale juz bardzo celnie :D Niech ktoś proszę przyśle mi na maila sava z początkiem następnej misji bo chce juz przestać przeklinać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...