Skocz do zawartości
maly86

Windows 7 i nie dzialajace pendrivy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w temacie. Wczoraj przesiadlem sie na nowy sprzet, jestem swiezo po formacie. Juz mnie krew zaleje za chwile. W zadnym z gniazd nie dziala pendrive.

 

Prosze bez idiotycznych pytan "czy wybierales inne gniazdo, lub innego pendriv'a". Nie jestem tepym kretynem i wciskam guzik ON.

 

Kazdy port, 3 peny, w biosie wszystko ustawione, strey od chipsetu ze strony najnowsze, plyta ma usb 3.0 bawilem sie wylaczaniem i wlaczaniem w biosie tego kontrolera, nic nie pomaga. Widzialem ze gigabyte podczas instalacji instaluje jakies 2 kontrolery USB. USB 3.0 i jakis super boost, tylko nie moge tego znalezdz aby odinstalowac. Ja pie^#%$#&!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij pendriva odczekaj jakieś 20- 30 sekund aż system zdąży zainstalować nowy sprzęt, następnie sprawdź w moim komputerze czy jest widoczny nowy dysk. Jeżeli go nie będzie to wejdź w menadżer urządzeń i sprawdź czy przy któryś z urządzeń widoczny jest wykrzyknik, jeżeli tak to podaj przy jakim.

Jaki system plików ustawiony jest na pendrive- FAT, FAT32, NTFS czy może inny nie obsługiwany przez systemy Windows?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec jestem kolejny raz po formacie.

 

Zainstalowalem sterownik chipsetu, reset - nadal przy kontrolerze USB jest wykrzyknik, zaintslaowalem orpogramowanie Etrona 3.0 , reset i nadal to samo.

System plikow pena to FAT oraz NTFS, mam jeszcze jeden FAT32 ... Na kazdym lipa...

 

W menadzerze brak wykrzyknikow, brak dyskow w zarzadzaniu dyskami, brak kontrolek na penie, takze nawet nie dostaje pradu, brak wszystkiego, nie ma niczego ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposob Panowie, ale uszkodzily sie dwa pendriv'y... Po kilkukrotnym wkladaniu ich do gniazd w moim swiezym sprzecie nie dzialaja juz nigdzie indziej, i oddalem je na gwarancje i dziala jeden jedyny inny pendriv'e, a wiec USB ok...

 

Ale teraz kolejny problem... Po podlaczeniu czytnika kart nie dziala czytnik. Zainstalowal sterowniki,, wszystko cacy po wlozeniu karty kazde gniazdo znikalo w Moim Komputerze, i teraz wystepuje wykrzyknik przy czytniku (sterowniku) i nie dziala czytnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...