Skocz do zawartości
Bloodneo

I5 2500k +PRO3 - bez karty graficznej 1900zł max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z zamiarą zakupu komuptera stoję już od maja kiedy to AMD miała wypuścić lada moment swoje cudowne procesory, wstrzymałem się do października i jak wszyscy wiemy rewelacji nie ma :/ poczekałem jeszcze do 14 listopada żeby ujrzeć co też Intel szykuje dla nas i doszedłem do wniosku że czekania dobiegł kres :P Myślałem też nad Amd x4 955 ale wolę zainwestować po trochu w komputer i mieć wydajną maszynę na 2 lata do gier.

 

Mój zestaw: Sklep Agito

799zł Intel Core i5 2500K 3.3 GHz - narazie skorzystam z chłodzenia box w domu mam jeszcze paste arctic silver 5.

 

385zł ASRock P67 PRO3 B3

 

Karta graficzna jaką mam to GeForce 7300 :P

 

Dysk twardy mam już zakupiony miałem przeczucie że ceny pójdą w górę Samsung HD502HJ

 

239zł OCZ ZS 550W SLI135mm - w przyszłości zamierzam dokupić zielonego GeForce 560 bądź poczekam na HD 7850 :P

 

64zł Samsung SH-222AB/BEBE czarny OEM - napęd nie bardzo mnie obchodzi aby miał sata, i tak użyje go pewnie raz do instalacji windows 7 i będzie stał nie używany

 

93zł Goodram DDR3 Dual Channel 2x2048MB 1600MHz CL9.0 BOX - tu w agito z goodram znalazłem tylko 2x2GB bądz Pamięć Corsair DDR3 4096MB 1600MHz CL9.0 XMP Vengeance Blue 1.5V - z tego co czytałem najlepsze napięcie pod procesory intela - za 95zł nie wiem też czy te radiatory nie będą mi przeszkadzać w przyszłości do instalacji dużego chłodzenia

 

225zł SilentiumPC Gladius 800W Pure Black - tu niczego dobrego innego w tej cenie nie znalazłem aczkolwiek też mi chodziło po głowie żeby poczekać na SilentiumPC Regnum L50. Kryteriami jakimi się sugerowałem to miejsce na kartę graficzną i możliwość wygodnej instalacji chłodzenia wodnego a nóż coś mi od.... i zainwestuje w chłodzenie już kiedyś byłem blisko zakupu do swojego starego złoma. Regnum_L50 jest prawie idealna brakuje mi tam okna

 

Razem: 1852zł + 15zł Specjalna ochrona reklamacyjna + 32zł dostawa

Dołączona grafika

 

W Gral.pl wyszło mi 1918zł

W ESC.pl 1927zł + przesyłka

Edytowane przez Bloodneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jasne :) 528W mówi samo za siebie, dzięki za pomoc, jeszcze muszę pomyśleć nad tą obudową i znaleźć monitor do 800zł narazie jestem na etapie czytania forum z testami monitorów, i przemyśleniami użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell U2312HM - przeczytałem podaną informację i już przestałem się zbytnio interesować tym modelem

Według tego testu i tych słów.

"We strongly recommend you don't use this screen for gaming, or indeed any other application which features fast-moving objects onscreen." Tym bardziej monitor nie będzie spełniał moich warunków.

 

LG E2370V-IPS- przeczytałem cały temat i tu też problemy z matrycą liczne odsyłanie monitora na gwarancji

 

Dołączona grafika

 

Myślałem też zamówić tego LG E2370V-IPS i odsyłać do skutku aż trafi się mi model z dobrą matrycą :huh: ale wydało mi się to nie zbyt dobrym pomysłem :P

 

Jeszcze rozmyślam nad Iiyama ProLite X2377HDS

Edytowane przez Bloodneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...