Skocz do zawartości
lewozmywak

Czy to dobry monitor? i PROBLEM bad pixeli

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor LCD 23" LED LG E2360T-PN, 16:9 Full HD, DVI, black za 663zł

Dobry wybór? Mam małe rozeznanie na rynku monitorów co warto brać a co nie... A ponoć dobry monitor który ma za niedługo zostać wycofany.

I jeszcze mam jedno pytanko co do bad pixeli... kiedyś problem nagminny tak z 5 lat temu... jak to teraz wygląda? Często się pojawiają czy to już teraz tylko legenda... Wkurzające mogą być takie kropki. I jak wygląda gwarancja takich rzeczy? Wymieniają monitory, naprawiają? Czy to problem klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor LCD 23" LED LG E2360T-PN, 16:9 Full HD, DVI, black za 663zł

Dobry wybór? Mam małe rozeznanie na rynku monitorów co warto brać a co nie... A ponoć dobry monitor który ma za niedługo zostać wycofany.

I jeszcze mam jedno pytanko co do bad pixeli... kiedyś problem nagminny tak z 5 lat temu... jak to teraz wygląda? Często się pojawiają czy to już teraz tylko legenda... Wkurzające mogą być takie kropki. I jak wygląda gwarancja takich rzeczy? Wymieniają monitory, naprawiają? Czy to problem klienta?

 

'Mam ten monitor jest OK, co do wycofywania to LG zmienia naklejki i obudowy a monitory te same, nie ma się czym przejmować, mój egzemplarz nie miał i nie ma (po 3 miesiącach) bad piksli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...