Skocz do zawartości
timmon24

Internetia problem

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie zaznaczam że mój komputer nie ma wirusów spamu itp śmieci regularnie skanowany z aktualną bazą

Problem zaczął się około miesiąc temu ale nie interwniowałem gdyż nie był tak uciążliwy jak dziś .Teraz internet podziała jakieś np godzinę lub 2 po czym wyskakuje komunikat o treści dokladnie

 

"

INTERNETIA

 

 

Komunikat sieci

Niestety, Państwa komputer nie jest skonfigurowany do automatycznego pobierania adresu ip. Taki tryb działania jest niezbędny, aby mogli Państwo korzystać z możliwości naszej sieci. Aby pomóc Państwu w prawidłowej konfiguracji systemu opracowaliśmy instrukcję konfiguracji dla systemu Windows 95/98/ME, Windows 2000/XP, oraz Windows Vista. W przypadku problemów z poprawnym skonfigurowaniem systemu operacyjnego prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Z Biurem Obsługi Klienta mogą się Państwo skontaktować pod numerami telefonów:

Infolinia 24/7: TEL: 801 880 150

fax 71 787 46 00

Kod: 1130

"

 

To9 nie prawda co piszą bo internet mam skonfigurowany dobrze pod automatyczne wykrywanie IP System Win XP

 

Miał ktoś z was podobny problem z tym dostawcą . Inni odbiorcy blok obok mają tą samą opcję 4 mb i nie mają tego komunikatu a internet nie przeywa

ma ktoś z was pomysł co może być tutaj przyczyną ?

 

Kontaktowałem się z pomocą techniczną podobno zresetowali mi adres mac u siebie i miało pomóc ale bez zmian

pierwsze pan z obsługi zasugerował wyczeszczenie cache przeglądarki jak to nie pomoże opcja Uruchom cmd...... reset karty sieciowej dokładnie

Nic nie pomogło ! :( Pozostanie mi chyba format tylko ale to ostateczność

 

Aha karta sieciowa sprawna ,abonament opłacony zawsze i to przed czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może program który np będzie informował mnie dźwiękiem że połączenie z inte3rnetem zostało zerwane najlepiej z dźwiękiem jeszcze

 

Udostępniam innym pliki lub ściągam coś z internetu oglądam w tym czasie film daje na pół ekranu i widzę że już nie mam internet

 

jeśli dobrze pójdzie w poniedziałek ktoś przyjdzie sprawdzić u mnie config internetowy ,ponownie będę dzwonił do obsługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...