Skocz do zawartości
Szymcio

Głośniki do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Chciałbym kupić sobie jakieś nowe głośniki do PC, głownie służą do słuchania muzyki, ale tez do gier;] Aktualnie posiadam 2.1 Creative a300. Jestem z nich dośc zadowolony aczkolwiek chciałbym coś lepszego kupić ;] Moze to być zestaw jakiś 5.1 Lub cos podobnego, jednakże mogą to być takie kolumny, kiedys myslalem o czyms z Modecom np. MC-HF100 lub coś podobnego ;] Co polecacie? Mogła by to być opcjonalnie jakaś wieża/mini wieża z przejsciem na komputer jakoś czy coś ;) :) Granica to okolo 400-500zł z przewagą na 400 ;]

Edytowane przez Szymcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

jeżeli ma grać lepiej to zestaw 2.0 lub 2.1 Im więcej głośników za tą samą cenę tym gorzej zagra.. kup sobie coś porządnego ja radze ci kupić dobry używany wzmacniacz np denon i do tego dwa monitorki na biurko. Wyglądało by to mniej więcej tak

post-174386-0-40375700-1328974913_thumb.jpg

Zestaw mógłbyś w przyszłości łatwo rozbudować np kupując lepsze kable stojaki lepsza kartę dźwiękową i np potężnego suba i całość kiedyś mogła by wyglądać tak

http://www.youtube.com/watch?v=MZUP1CMbR9k&context=C32d6a97ADOEgsToPDskIb6kwaN5hNxdhsQycbzOEq

ja tak zrobiłem jak ci radze i nie żałuję

z ciekawych tanich opcji na allegro znalazłem tylko coś takiego

http://allegro.pl/kolumny-audiofilskie-i-q-mini-lady-s110-70-110w-i2090245694.html

http://allegro.pl/monitory-sony-ss-vf1a-st-b-dobry-gwarancja-i2100289068.html

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.. troche szukałem po necie, i do gustu podpadło mi:

 

Te dwa podeszły mi do gusty z tym że Modecom MC-HF 60 jakos bardziej do niego przekonany jestem (moze dlatego ze jest 2x30W a tamtym 15W x 2 + 30W), tylko nie wiem czy lepszy będzie 2.0 czy ( Modecom MC-MHF 60) 2.1 ??

 

MC-HF60 Modecom MC-HF 60

 

MC-MHF60 Modecom MC-MHF 60

 

Najbardziej przekonany jestem do tego oto "bojownika", jednakze nie wiem czy będzie to aby najlepszy pomysł? Czy przez to jaką mam karte dzwiekowa (zintegrowana) nie będzie działał jak nalezy, i czy będzie się to do końca aby na pewno opłacać? (musial bym trochę pozbierać aczkolwiek na niego gdyz musial bym uzbierać trochę kasy, ale to najmniejszy problem)

 

 

MC-HF100 Modecom MC-HF 100

 

Co sądzicie? ;]

Edytowane przez Szymcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że podjałem decyzję. Chyba Kupię Modecom MC HF60, aktualnie kosztuja 339zł, a az takiego dobrego sprzetu nie potrzebuję. Tylko zastanawiam się czy można w razie czego wyposażyc ten sprzęt w subwoofer ?? I czy mozna jakos dokupić kartę muzyczną? Widziałem na allegro jakies karty muzyczne zewnetrzne CREATIVE SB X-Fi SURROUND 5.1 PRO ZEW i to jak na USB się podpina? Czy warto w to inwestować, czy będzie jakaś znaczna poprawa dzwieku z dotychczasową kartą zintegrowaną??? Czy moze lepiej jakąś do zamontowania kupić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...