Skocz do zawartości
timmon24

Nagły problem z internetem

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj uruchamian komputer i po wejściu do firefoxa okazało się że nie działa wiele stron internetowych np google.com się ładowało onet.pl też ale jak kllikam na inne strony i odnośniki np na onet.pl to już nie działa lub strony ładują się z uszkodzną szatą graficzną. Odpaliłem stronę z testami łacza i też nie działało .Dziwne częśc stron dział część nie .Co ciekawe u torrent działa bez problemów .

Łącze jakie posiadam Internetia 4mb ,Co zrobiłem ? Wyczyściłem całą historię przeglądarki łącznie z PAMIĘCIĄ PODRECZNA wcześniej ten właśnie zabieg pomagał na " zle wyswietlanie stron internetowych" ale nie tym razem ,Uruchamiałem fire foxa w trybie awaryjnym i to samo ,Sprawdzałem IE i również to samo .

Dodam jeszcze że przeskanowałem dokładnie cały komputer najnowszym Kasperskym i wirusów nie znalazł Włączyłem blokadę sieci ,monitoring i nie widziałem nic podejrzanego

 

Wygląda to tak jakby ktoś bawił sie w blokowanie portów u mnie ale nie jestem pewien .

Jesli problem do jutra nie przejdzie bede dzwonil do uslugodawcy jednak wczesniej postanowilem poradzic sie na forum

 

z 20 min zajęło mi uruchomienie www.purepc.pl forum mam nadzieje ze mnie nie rozlaczy za chwile ,co jest równie uciążliwe np pure pc mi działa ale juz na poczte hotmail.com nie wejde

bede b wdzieczny za pomoc

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jesteś w stanie nam napisać o twoim połączeniu z internetem, skąd masz neta?

Spróbuj zrestartować router. Jeżeli masz radiówkę to dzwoń do administratora sieci.

Edytowane przez KoVol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...