Skocz do zawartości
bpjl

CISS do CANON MG5250

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Jak można dowiedzieć się z tematu posiadam drukarkę Canon MG5250. Ostatnio dość sporo drukuję a to jeszcze nie koniec. W związku z tym chodzi mi po głowie zakup systemu CISS.

 

Znalazłem coś takiego - CANON MG5150 MG6150 MG8150 CISS STAŁE ZASILANIE+TUSZ 550ml - - HP Epson Canon Brother Lexmark - atrament tusz kartridz wieczny chip samoresetujący reseter papier tusze kartridże INK-MATE Lyson atramenty napełnianie kartridż Stałe zasilanie CISS sublimacja

 

W prawdzie moja drukarka nie jest wymieniona jako urządzenie kompatybilne jednak, sugerując się modelami kardridży, uważam że będzie to współgrało. Mam jednak parę pytań do osób znających temat:

 

1. Czy rzeczywiście będzie to wszystko ze sobą działało?

2. Czy w przypadku systemu CISS zewnetrzne pojemniki z tuszem mogą stać obok drukarki czy też muszą być w jakiejś specjalnej pozycji (wyżej albo niżej niż wklady w drukarce)?

3. Jakie tusze polecacie do zasilania takiego systemu? Moczywiście wolę dołożyć trochę grosza ale mieć w miare dobre wydruki, porównywalne do tuszy oryginalnych.

 

Pozdrawiam i dzięki za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość miroslawkras

witam. mam nadzije, ze pomoge - wiee tak, od razu przejdę do odpowiedzi na Twoje pytania:

1. Będzie dzałało i będziesz miał na to wszystko gwarancje na rok lub więcej (dokładniej będzie w punkcie 3)

2. Z tym pytań nie będzie, ponieważ teraz już są dużo sposobów jak go schować - można do scecjalnego pojemnika pomieścić , z reguły CISS nie trzeba stawić wyżej lub niżej.

3. I trzecie - najważniejsze - do drurarki Canon MG5250 (jaką właśnie Ty posidasz) istnieje specjalnie dopasowany CISS od producenta. Masz go ;) http://www.inksystem.pl/ciss/canon/canon-mg5250.html

p.s. Produkowano: Korea Południowa. Materiał korpusu CISS: polikarbonat. Materiał rurek: sylikon. Instalacja: gratis. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz za ile złozyłem cissa do mojej byłej 210-tki ? 60zł... wiec ta cena ( notabene marketowa ) jest wcale nie atrakcyjna...

 

Wystarczy pomysleć przeanalizować i mamy to samo za powiedzmy 1/3 ceny.

 

I znikaj z tego forum reklamiarzu... mieliśmy juz tu takich...

Edytowane przez Kwazor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CISS jest olacalny jeśli drukujesz naprwdę dużo, inaczej do zmniejszzenia kosztów eksploatacji wystarczą zamienniki ... co do tuszu to lepiej na nim nie oszczędzać, przy tych słabej jakość może nam uszkodzić głowicę itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...