Skocz do zawartości
voluu

Laptop dla księgowej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Potrzebowałbym laptopa dla księgowej do szkoły podstawowej.

 

Czego używa? Wi-Fi, Offica, Płatnika i programów serii Vulcan.

 

Teraz ma jakieś Lenovo jeszcze z Vistą, niby 2GB RAM, ale jak przymuli to puści po 5min.

 

Domyślam się, że grafika to prosta integra Intela, min. te 2GB RAM i jakieś 2-rdzeniowiec.

Musi być system, tak samo matryca 15".

 

 

Nie mam kompletnie pomysłu, zwłaszcza, że na Allegro same laptopy z taką przekątną i procesory z taktowaniem 1GHz :unsure:

 

Wymagania programu Vulcan, klik!

 

Wymagania programu Płatnik, klik!

 

 

 

Pozdrawiam,

v.

Edytowane przez voluu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 1500 razem z Windows 7?? Oj to będzie ciężko. Za 2000 jest już coś wartego uwagi: http://www.x-kom.pl/p/77336-notebook-laptop-15,6-lenovo-ibm-b570-i3-2330m-4gb-500-dvd-rw-7hp64x.html

 

 

Za 1680 coś takiego: http://www.x-kom.pl/p/73972-notebook-laptop-15,6-asus-x53e-sx1225v-b950-3gb-320-dvd-rw-7hp64.html

 

 

Wszystko co tańsze to będzie już nieopłacalny szrot :P

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam ci dałem linka do niego wcześniej

Zedytowałeś, jak dodawałem odpowiedź to tego nie było :)

 

 

Ten ma już parę lat, dysk ma kilka nienaprawialnych sektorów, Wifi coraz częściej nie łączy, od tak się wyłącza. Raczej nie ma co inwestować w niego. Aż dziw, że Lenovo się tak sypie, dla mnie to zawsze była solidna marka, tak jak kiedyś IBM.

 

Architektura architekturą, niekiedy do Atoma N270 pakowali W7 x64!

 

Jak im PC zmodernizowałem to nie narzekają, ale laptopów nie dość, że nienawidzę rozkręcać to jeszcze się na nich nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów ja. Co powiecie na HP G6-1316EH?

 

Witam na forum,

Podłączam się pod temat, ktoś coś wie na temat tego kompa?

Pytam bo widziałem, w jakimś markecie a potrzebuję coś na szybko dla nastolatka do poczty, fb, ewantualnie jakiś film na tv po hdmi z tego puścić. Da radę chyba do takich celów - co myślicie?

Jakoś niewiele na temat tego laptopa w necie info prócz strony producenta Dołączona grafika

Też pytanko ile na baterii max pociągnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...