Jump to content

jonas

Stały użytkownik
 • Content Count

  6789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  424

jonas last won the day on July 3

jonas had the most liked content!

Community Reputation

2313 Fap, fap, fap.

About jonas

 • Rank
  alchemik słowa
 • Birthday 01/05/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Schneidemühl
 • Zainteresowania
  cunnilingus :>

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stacja dokująca do laptopa, podłączona do przełącznika obrazu, klawikordu i myszy. Do tegoż przełącznika podpięty PC i powinno to zadziałać.
 2. jonas

  kope lat ;)

  Raz spocony nerd-piwniczak, na zawsze spocony nerd-piwniczak.
 3. Potwierdzam praktycznie niesłyszalność Logitecha M330. Porównując z podróżnym Logitechem M160 - normalna pełnowymiarowa mysz, od której nie cierpnie moja czarnorobocza dłoń, do tego w czasie nocnego seansu piwniczenia przy jakiejś gierce nikomu nie przeszkadzam.
 4. Idzie do góry, bo wartość i siła nabywcza dolara spadają na mordę coraz szybciej. Ale na pewno uwzględniłeś to w obliczeniach, no nie?
 5. A to ja sprzedałem za 40% wartości?
 6. Czemu sprzedałeś za 40% wartości?
 7. Kupiłem już kilka używanych laptopów i komputerów stacjonarnych, i nigdy nie było problemów z działaniem przez lata. Rekord jak na razie to 9 lat u mnie i 2-3 lata u pierwszego właściciela, Dell D830 to był. Nadal działa, ale do tego co robię przestał być wystarczający. Właściwie w moim podpisie nowy jest tylko Samsung żony, wszystko inne to sprzęt kupiony jako używany, poleasingowy czy co tam jeszcze. Jeśli chodzi o komputery, to jestem jak ci ludzie, wybierający używane, lekko zwietrzałe premium zamiast nowej Dacii Logan za te same pieniądze.
 8. Wykorzystując przymusowe wolne przerobiłem swoją zabawkę na pełny pasyw za pomocą chłodzenia Arctic: https://www.arctic.ac/eu_en/alpine-am4-passive.html Procek to i7 Intela, chłodzenie jest do procków AMD. Na szczęście żadna ze stron o tym nie wie, więc wszystko działa. Oczywiście za prosto byłoby to tylko poskładać jak jakiś nub, więc niezbędne okazało się wykonanie płytki pomocniczej: Montaż wstępny na płycie głównej: Pierwsza przymiarka: Nie ma najmniejszych szans zmieścić tego w obudowie czy ściślej obudówce, więc szlifierka kątowa w dłoń i jazda z tematem, bo paladyn sam się na 90 level nie wyexpi, a głupie komentarze na Pudelek pe el same nie napiszą. Wycięte jak dla obcego, ale nikt tego nie będzie oglądał z bliska poza tymi tutaj fotami. Obudowa otwiera się poprzez odsunięcie w lewo, do tego służy ta centymetrowa szczelina po prawej stronie. Mam w pełni pasywnie chłodzony komputer po raz pierwszy od czasów Commodore C64. TDP procka wynosi 35 W, chłodzenie jest w stanie odparować TDP do 47 W. Temperatury względem stockowego wiatraczka spadły o około 20-30 stopni niejakiego Celsjusza - w idlu jest około 45 (było 65), w stresie 55 (było nawet 85). BIOS się oburzył, że wentylator nie funguje, ale za pomocą klawisza F2 kazałem mu przestać histeryzować i zachowywać się jak mężczyzna. Teraz słyszę piszczące cewki na płycie w sekcji zasilania, o.
 9. Patrząc po lokalizacji, za sukces uznaję, że jest tam prąd i bieżąca woda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.