Jump to content

jonas

Stały użytkownik
 • Content Count

  6771
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  407

jonas last won the day on October 17

jonas had the most liked content!

Community Reputation

2277 Fap, fap, fap.

About jonas

 • Rank
  alchemik słowa
 • Birthday 01/05/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Schneidemühl
 • Zainteresowania
  cunnilingus :>

Recent Profile Visitors

21714 profile views
 1. Oczywiście, że nie żyje. To miejsce przypomina raczej cmentarz, zachodzi się tu z przyzwyczajenia i żeby powspominać dawne dni chwały, może zapalić jakąś świeczkę albo co.
 2. Pośrodku to jest rowek.
 3. Domniemywam, że to do okazjonalnego wożenia gruzu? Nie lepiej byłoby wypożyczać jakiś gruzowóz wedle zapotrzebowania?
 4. Jaki zysk z eurogąbek, taka fura.
 5. We wsi urządzono dziś jakiś turbofestyn, samoloty, pokazy i te klimaty, a ja o tym na śmierć zapomniałem i władowałem się w samo jądro ciemności, bo pacholę taszczylim do fryzjera w centrum. Duże ilości słoików naraz, chmary obcych rejestracji, ujemna ilość wolnych miejsc parkingowych. Żonę i pacholę zdesantowałem pod drzwiami fryzjerowni i metodą nowojorską krążyłem po zapchanych na amen ulicach w tempie ciężarnego ślimaka, szukając miejsca bez większej nadziei na sukces. Po 40 minutach jałowego snucia się i przepuszczania z bocznych uliczek zdezorientowanych kierowców aut z trzyliterowymi wyróżnikami powiatu, żona zadzwoniła, że młody człowiek obstrzyżon i wybawion, tedy pędź latawcze białonogi. Ehe, pędź. Nie pierwszy raz zdarzyło mi się utknąć w korku jak gruby kęs łajna w rurach, ale pierwszy raz w tak absolutnym stężeniu.
 6. Nie wiem, ale od smugi kondensacyjnej z samolotu ani od "bakterii grzyba" na pewno nie.
 7. Srogie piguły Sebastianie. Królowa nauk matematyka już dawno obaliła sens rozpylania czegokolwiek z samolotów, biologia już dawno wyjaśniła, że grzyb nie rozmnaża się z bakterii, a ślimaki ze zgniłych liści.
 8. Albo w cebulkach tulipanów, Holendrzy już to przerabiali swego czasu.
 9. Nie widzę tu żadnej różnicy między analogową giełdą papierów wartościowych i innych niemagicznych walut. Ot jeszcze jedna waluta do spekulacji, nie wiem gdzie ten niby przełom i odmienione oblicze świata.
 10. Co to za niezależna od wielkich banków alternatywna waluta, której giełdę trzeba regulować biurokratami z Unii Europejskiej, żeby się nie posypało w tydzień?
 11. To tylko chwilowa korekta bez większego znaczenia, kurs idzie do góry i osiągnie over 9000k do września 2019.
 12. Jeśli za te eurogąbki naprawdę kupisz dom, to nieźle mi Wąski zaimponujesz.
 13. Schetyna to ten leśny dziadek, który wygląda jak skacowany kierowca PKS relacji Grójec-Sochaczew i ma mniej więcej tyle samo do powiedzenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.