Skocz do zawartości
materkamil

Chłodzenie CPU i5 2500k [do 300zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki cooler do procesora i5 2500k i płyty Asrock Z68 Ex. 3 Gen 3. DO 300 zł!!! Ważne żeby pasował, ostatnio przejechałem się z Noctuą, miałem problemy z wymianą i nie chce już o tej firmie słyszeć. Dlatego, potrzebuje coś co działa dobrze, do obudowy Cooler Master 430. Ważne że będę mocno podkręcał, ponad 5 GHz! Dlatego co polecicie dobrego i drogiego? (Może przekroczyć coś 30 zł + - ). A może coś z wodnych? Tylko nie znam się na tych całych chłodnicach więc chciałbym jak coś to gotowy zestaw z ładną instrukcją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sensownym LC w tej cenie zapomnij.

Hm, ostatnio testowałem Prolimatech Genesis i mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Spoko mogę go polecić, bo wydajny, a i problemów z montażem/kompatybilnością nie powinno być.Tyle tylko, że nie możesz mieć przesadnie wysokich pamięci. Przeciętne radiatorki (G.Skill PI) bez problemu się mieszczą.

Edytowane przez ivanov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi by było linki jakieś dostać :)

Można jeszcze jakieś inne propozycje. Ramy mam małe więc spokojnie się zmieści, gorzej z obudową (mała jest, Noctua D14 SE2011 nie za bardzo się mieściła a miała 16 cm)

 

PS: Linki możesz szczególnie w sklepie saturion.pl bo tam zaliczyłem ostatnią wpadkę i mam 300 zł nadpłaty

Edytowane przez materkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć nie chciałeś chłodzenia tej marki. Poza tym 430 to skrzyneczka i ciężko polecić coś wydajnego co do niej wejdzie, bo nie napisałeś ile mm masz od procesora do ścianki bocznej. W dodatku chcesz osiągnąć 5GHz nie wiadomo po co - znasz w ogóle potencjał jednostki, którą posiadasz czy tak strzelasz w 5GHz, bo niektórym się udaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem co to 5 GHZ. Znam się trochę na OC więc spoko. Do 430 miałem noctuę d14 (tą złą) ale na szczęście pamiętajmy że w obudowie jest okno z plastiku. Nawet jak się nie mieści to okno może się trochę wygiąć i wejdzie wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...