Skocz do zawartości
Aqis

Komputer do 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie zastosowanie będzie komputera, czy masz już jakiś sprzęt który można użyć przy składaniu . Czy moniotor zawiera się w tych 2.5tys ? Generalnie napisz coś więcej na temat tego komputera np. czy chcesz jakis konkretny procesor, grafike itp.

Edytowane przez domas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , bez monitora .

Komputer w 95 % do gier , reszta filmy ;)

Najlepiej jakby w grafice był HD Radeon 6970 , ale żeby nie ucierpiały na tym inne podzespoły .

Chodzi mi o to żeby pograc sobie w najnowsze gry , na jak najwyższych detalach i żeby FPS przy tym był w miarę ok ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gier wydajniejszy w tej cenie jest HD 7870. Zestaw jaki złożyłem

 

LINK

 

Z tą kartą nie da się sensownego zestawu złożyć za 2500zł. Chyba, że faktycznie znajdziesz używaną HD 6970. Możesz też kupić HD 7850 i podkręcić do poziomu HD 7870.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, jak kupimy jakąś większą obudowę i naprawdę będzie problem z podłączeniem kabli od zasilacza. Poza tym krótkich kabli nie da się łatwo "pochować", tak, by nie blokowały cyrkulacji powietrza w obudowie, zwykle trzeba je - jakby to powiedzieć - prowadzić najkrótszą drogą do celu :)

Co do zasilacza, to oby tylko się nie okazało, że jakiś Chieftec 500W w tej cenie wypada lepiej, niż ten OCZ. Jak już wspominałem, nie ma on dobrych opinii, jego testów w sieci zaś próżno szukać. Gdyby był to dobry zasilacz, OCZ raczej nie bałby się wysyłać go do redakcji komputerowych portali, by Ci go przetestowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...