Skocz do zawartości
mapryl

Zestaw komputerowy do gier do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam gorącą prośbę do użytkowników forum o polecenia zestawu komputerowego do gier do ceny 1500zł. Komputer nie dla mnie, dla siostrzeńca mieszkającego w innej części Polski więc wszystkie tzw składaki odpadają po jak coś padnie to młody nie będzie umiał sobie z tym poradzić, bardzo zależy mnie więc aby komputer był zestawem z gwarancją ,żeby w razie czego można było serwisować bezproblemowo. Zdaję sobie sprawę ,że 1500zł to niewiele jak na maszynę do grania i ,że kupując części oddzielnie i składając sporo bym zaoszczędził ale jest tak jak napisałem wyżej i zestaw to raczej najlepsze rozwiązanie.

Zależy mnie również na tym aby 1500zł to była górna granica :) Młody ma obecnie paroletniego laptopa ,więc jakakolwiek przesiadka na nowszy sprzęt to będzie dla niego jak przesiadka do bolidu F1 ;) Nie musi być równo 1500zł może być mniej ,dobrze by było żeby w tej cenie zmieścić windows :rolleyes:

Edytowane przez mapryl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że konsola najlepsza cena/wydajność ale jak chlopak chce grac z kolegami przez internet to nie bardzo konsola sie sprawdzi. Poza tym na pc mozna extra klasyke za 30zl kupic a na konsole nawet najtansze uzywki beda drozsze :(

 

znalazlem jeszcze taki zestaw , podpisany jako zestaw forum purepc :

 

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=369_372&products_id=45530

 

warto czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mówie o co chodzi z tym że konsola sięnie sprawdzi.

Wszyscy koledzy maja pc, jak on kupi konsole to z nimi nie pogra. Wiem ,że może grać z ludzmi z calego swiata ale wiadomo jak to jest, najlepiej sie gra z kumplami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej po prostu zakupić proponowany zestaw od PurePc na lipiec 2012?

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/zestawy_komputerowe_na_lipiec_2012_poradnik_zakupowy?page=0,4

Tylko dołożyć 50 zł na mocniejszy zasilacz, żeby przy kolejnej modernizacji komputera, nie trzeba było wymieniać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG czemu odrazu nikt nie powiedział ,że jest lista zestawów cenowych na stronie z możliwością złożenia w morele net ?????

Dzięki za linka Wojtekkk bo inaczej dalej byłbym w ciemnej d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...