Skocz do zawartości
skuizek

Zawieszające się gry, lecz gdy postawie serwer wszystko ok ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam, że tutaj ale nie znalazłem nigdzie działu POMOC ;o

Mam nietypowy problem, mianowicie we wszystkich Call Of Duty (począwszy od CoD 4, Mw2, mw3) gdy wejde na pubilczny serwer to strasznie mi się ścina grafika, nie ważne jakie detale i jakość tekstur, zawsze ścina, internet to 20 i w innych grach nie ma problemu z pingiem, w codzie tez pokazuje mi max 70 ping. Dziwnym zjawiskiem jest to, że gry założe server dedicated i wejde na niego w grze to wszystko chodzi cacy...Natomiast w single player przy różnych ustawieniach detali zaczeło ścinać gdy pojawiali się wrogowie...

Jakiś czas temu uderzył u mnie piorun, musiałem zmienić płyte głowna, oczywiscie format zrobiłem, wczesniej takiego problemu w grach nie miałem. Sterowniki probowalem starsze i nowsze i [gluteus maximus], directX`a też 100 razy instalowałem, może zasilacz nie trzyma napięcia ? Bo na monitorze programu ExperTool skaczą częstotliwości, z bardzo małych na te co powinny naprawde być jesli chodzi o grafike.

Sprzęt to:

Intel Quad q8200

Płyta MSI P6N SLI

Grafika Gainward GTX260

Zasilacz Rasurbo 600 WATT

 

Proszę o pomoc, gdy jednak znajdziecie odpowiedni dział na to proszę modów o przeniesienie, pozdrawiam

Edytowane przez skuizek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz najlepszy nie jest, wartoby sprawdzić napięcia - tym bardziej jeżeli wczesniej była awaria.

 

ale żeby wybrac dzial "co kupić" gdy jest tyle innych dotyczących konkretnych podstawek/procesorów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nie mam pojęcia czy napisać to w dziale karty graficzne czy procesory... Forum komputerowe i żeby działu pomoc nie było ? Zasilacz w prolinie powiedzieli mi że jest ok, na droższe wtedy nie miałem kasy, on sam nigdy problemów nie sprawił.

W HDTune sprawdziłem zakałdke errors, na każdym dysku nic nie pokazało, zakładka Health nie działała, nic nie pokazywała.

Jak mam sprawdzić napięcia zasilacza ? Panowie kurde no, wcześniej bez problemu we wszystkie te gry grałem ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...