Skocz do zawartości
bezzo

Czy karda daje rade?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż dzisiaj zamówiłem oto taki komplecik:

  • ASROCK Fatal1ty P67 Performance
  • Intel Core i5-2500K
  • SilentiumPC Fortis HE1225
  • Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600
  • Windows 7
No i tutaj się rodzi moja obawa. Posiadam obecnie kartę SAPPHIRE VAPOR-X HD 5850 no i zastanawiam się czy ta karta jeszcze daje rade bo trochę ona już ma. Jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD5850 to dobra karta ale tak jak koledzy piszą , w jakie gry grasz i w jakich detalach .

 

Co do kompa , to jak możesz to zmień zamówienie - do zmiany płyta i ram - P67 Performance to nic ciekawego , do tego droga - 100 zł droższa od tak samo dobrej Asrock P67 Pro3 .

 

Ram - Kingston to kiepski producent , do tego SB nie reaguje na takty ramu , ramów 1 600 mhz nie ma sensu brać , zmień je na Goodram 8GB DDR3 1 333 mhz za ~170 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ramy wyczytałem, że są dobre Dołączona grafika cena ich to też ~170 zł i trochę uległo zmianie to, zmieniłem zamówienie na i5-3570K i płytę na ASROCK Z77 Pro4. A co do tego to mobo chciałem kupować Pro3 ale nie było na magazynie, to poświeciłem trochę się i dołożyłem do fatal1ty Dołączona grafika ale ostatecznie tej płyty też nie było -.- to zdecydowałem się w sumie przesiąść na ivy ;p

No a co do grafy to jestem ciekaw czy jak na obecne standardy daje rade, ale części będę miał na dniach to sprawdzę sam, paste imo będę musiał wymienić bo miewam czasem 55*C w idlu ; o

Edytowane przez bezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...