Skocz do zawartości
Gość

Co to za buda?

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie. Jak kupowalem to nie bylo wielkiego wyboru, a o producenta nie pytalem. Wie ktos jaka firma to wypuscila?:

Dołączona grafika

 

BTW. Przepraszam za jakosc, ale to z webcama...do tego pozyczonego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chce wiedzieć, bo mam taką :P

Tylko wszystkie wstawki granatowe. Zasilacz miałeś może w tym L&C 250W? Buda nawet całkiem spoko jak za tą cene, 2 lata temu coś 120 dałem z zasiłką :lol:

hehehe ja tez mailem granatowe. A teraz jak widac matowa pleksi wlasnej konstrukcji :D ledy tez pozmieniane :)

Nie powiem ci jakiej firmy jest zasilacz (jeszcze dziala :D tyko dostal nowy wentylator), bo nie chce mi sie rozkrecac. Aczkolwiek 250W na 100 procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pogodziłem się z tym, że mam budę marki noname :P

 

Też nie mam żadnych oznaczeń, ale z tego co pamiętam na pudle było made in poland :roll:

Nie narzekam na nią, mam pare pomysłów na mody, ale chyba dam sobie spokój i kupię jakiegoś midi towera AT i przerobię na ATX (mam na oku za 20 zł :lol:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaczalem juz modowac swojego kompa ...... obudowa zmienila swoja barwe na czarny... wczoraj dodalem juz 1 listwa swiecaca z pleksi jutro dodaje druga na druga kieszen..... Lcd juz mam w drodze (a ta obudowa byla kiedys AT ale juz jest ATX - wymiana zasilki oraz przycisku power..) jak dorwe aparat to postaram sie wam wkleic tutaj...) aa czekam rowniez na plekse (cienka) i bede robil okno :D

 

 

Pozdrowka

Milego Modowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez mam taka i nie wiem czyje to jest widze ze popularna w swoim czasie byla .. ma powazna wade tz ze zasilak jest pionowo :( u mnie teraz zasilki to wogole w budzie nie ma ale to tylko u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez mam taka i nie wiem czyje to jest widze ze popularna w swoim czasie byla .. ma powazna wade tz ze zasilak jest pionowo :( u mnie teraz zasilki to wogole w budzie nie ma ale to tylko u mnie

To nie mamy takiej samej, bo u mnie zasiłka jest posiomo pod samym topem. Kondolencje, pionowy zasilacz suxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez mam taka i nie wiem czyje to jest widze ze popularna w swoim czasie byla .. ma powazna wade tz ze zasilak jest pionowo :( u mnie teraz zasilki to wogole w budzie nie ma ale to tylko u mnie

To nie mamy takiej samej, bo u mnie zasiłka jest posiomo pod samym topem. Kondolencje, pionowy zasilacz suxx

nie no z wygladu jest identyczna ..tylko ze ma te oczka granatowe i przyciski .....a zasilka teraz jest zupelnie na zewnatrz obudowy wiec nie jest zle .poprostu ja przykrecilem z drugiej strony budy ;] pozatym mam pomalowana na grafitowo wyciete okno wstawione 2 zaroweczki czerwona i zielona i na przedzie wywalone przelaczniki do wentyli od grafy i jednego w sciance no i od lampek ( z choinki lol) w przyszlosci jeszcze dziura nad prockiem i wymiana budy behebhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tez mam taka i nie wiem czyje to jest widze ze popularna w swoim czasie byla .. ma powazna wade tz ze zasilak jest pionowo :( u mnie teraz zasilki to wogole w budzie nie ma ale to tylko u mnie

To nie mamy takiej samej, bo u mnie zasiłka jest posiomo pod samym topem. Kondolencje, pionowy zasilacz suxx

nie no z wygladu jest identyczna ..tylko ze ma te oczka granatowe i przyciski .....a zasilka teraz jest zupelnie na zewnatrz obudowy wiec nie jest zle .poprostu ja przykrecilem z drugiej strony budy ;] pozatym mam pomalowana na grafitowo wyciete okno wstawione 2 zaroweczki czerwona i zielona i na przedzie wywalone przelaczniki do wentyli od grafy i jednego w sciance no i od lampek ( z choinki lol) w przyszlosci jeszcze dziura nad prockiem i wymiana budy behebhe

Jak masz jak, to wrzuć fotki na forum (jak już są to sorry), bo obejżałbym, co się da z niej zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stety nie mam jak zrobic fotek ani kamerki ani aparatu juz probowalem zkolowac ale mieszkam w takiej diurze ze malo kto ma wogole taki aparat .. a da sie zrobic wszystko zalezy od fantazji .. moja jest jeszcze w wersji beta bo nie mam czasu na dopracowanie szczegolow .. egzaminy itp.. w wakacje ja odwale na maxa no chyba ze zrobie sobie nowa z drewna i pexy ( mam taki zamiara)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazłem pudło od mojej budy, model wklepałem w google.

Wyszły dwie rzeczy:

 

Firma Rainbow, szczegóły tutaj: http://www.analogic.co.uk/enter.html?targe...t=pc_cases.html

Dołączona grafika

 

I to wygląda na podróbę budy JNC SGM28(A), przedostatnie zdjęcie, środkowa.

http://www.jnc.com.tw/economic-sga.htm

 

Szpak, moja buda to druga od lewej, i ona jest poszerzana. Twoja pewnie któraś z dalszych normalnej szerokości, i może dla tego zasilacz pionowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wyjasniles sprawe :D

Moja na tym zdjeciu to tez 2 z lewej, ale dziwne, bo poszerzona, a zasilacz tez w pionie a nie poziomo. Chociaz podejrzewam ze tylko tak to wtedy robili. Wiec te z poziomym to moga byc jakies pozniejsze "upgrade'y" tej obudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]No to wyjasniles sprawe :D

Moja na tym zdjeciu to tez 2 z lewej, ale dziwne, bo poszerzona, a zasilacz tez w pionie  a nie poziomo. Chociaz podejrzewam ze tylko tak to wtedy robili. Wiec te z poziomym to moga byc jakies pozniejsze "upgrade'y" tej obudowy.

tak jak u mnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...