Skocz do zawartości
mendos

Nie działa mikrofon w notebooku

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule - nie działa systemowy rejestrator dźwięku. Po kliknięciu "Rozpocznij nagrywanie" otrzymuję komunikat - "Nie można odnaleźć urządzenia do nagrywania dźwięku". Mikrofon nie jest również wykrywany w programie Skype - komunikat - "brak dostępu do karty dźwiękowej" (głośniki działają). W menedżerze urządzeń mikrofon jest wykrywany i wg. menedżera działa poprawnie. Ściągnąłem nawet nowy sterownik audio ze strony producenta notebooka i próbowałem go aktualizować poprzez menedżer urządzeń lecz nie mogę tego zrobić bowiem otrzymuję komunikat, że oprogramowanie sterownika jest aktualne.

 

ASUS M51Va

P7350

3GB RAM

ATI 3650

VISTA 32-bit

 

Nie mam koncepcji co z tym dalej zrobić. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak ostatnio w HP ( jakims tanim modelu)..... Pomoglo odinstalowanie sterownika karty dziwkowej i BT oraz zainstalowanie nowych wersji - czyli nie ma sterownikow i odrazu instaluje nowe sciagniete. Potemw ocjach upewnilem sie czy to aby napewno jest przstawione na rejestrator dziekow a nie jakies inne urzadzenie ktore wybiera sie samo (np jakis cyfrowy rejestrator *nazwa firmy*).

Zobacz jeszce czy mic dziala na jakies zewnetrznej kamerce....ostatnio w sony laptopie nie bylo microfonu...dlatego mi nie dzial...Dołączona grafika. Jak dziala na kamerce to typowy blad driverow.

Jak nie dasz rady to......recovery...wiem to boli.

Edytowane przez makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...