Skocz do zawartości
firin

Obudowa do WC

Rekomendowane odpowiedzi

Haj

 

Wydaje mi się ze czas już nadszedł najwyższy żeby zmienić obudowę. Na ta chwile mam Antec Three Hundred z wycietymi koszykami i tam wchodzi chłodnica 2x120.

Potrzebuje coś co bez żadnych modyfikacji przyjmie moje WC. Milo byłoby gdyby dało się jeszcze gdzieś opchnąć jeszcze jedna chłodnice wielkości przynajmniej 2x120.

Wszystkie części WC w Sigu.

 

Max cena obudowy to około 600zl, myślę ze w tej cenie coś sensownego powinno być.

 

PS. Jeżeli ten temat powinien trafić do obudów i zasilaczy to proszę o przeniesienie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obudów za rozsądną cenę brał bym Dominatora, 2 chłodnice 240 wchodzą bez problemu. W Arc może być ciasno przy płycie głównej na górze a drugą trzeba by montować z przodu pozbywając się koszyków na dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod dwie 2x120, bez modów, coolermaster 690 II najprawdopodobniej najlepszy.

Tradycyjne zdjęcie układu w tej obudowie:

 

Dołączona grafika

 

Jedna góra, jedna dół, bez modów, masz 2 koszyki na dyski, rezerwuar+pompa w zatokach 5,25'', zostają jeszcze dwie na napęd optyczny i jakiś panel, ewentualnie więcej dysków jakbyś potrzebował. Ciężko chcieć więcej w obudowie tych rozmiarów.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...