Skocz do zawartości
bachnaify

Zestaw komputerowy z wymienionych poniżej komponentów - jak ,,zmieścić" 8000-10000 zł. w 47000 zł. ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej nie zerknąłem na twoją sygnaturkę, humanoidal ma całkowitą rację.

Posiadając taki zestaw nie opłaca się wydawać nawet tych 5k, wystarczy zmienić kartę graficzną na gtx 670, dokupić SSD np. samsunga 830 256GB i do tego dobre chłodzenie na procesor (w stopce nie ma o nim mowy) podkręcić procesor i masz świetny zestaw, którego wydajność będzie bardzo zbliżona do tego za 5k.

 

Pomijam ten zestaw za 10k bo nie ma on kompletnie sensu w twoim przypadku, na takim monitorze nie zobaczysz żadnej różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przecież karty graficzne z fabrycznymi bardzo dobrymi coolerami CPU (np. Sapphire lub Gigabyte).

Słabe w porównaniu do tego chłodzenia - tutaj możesz wrzucić 2 slip streamy 140mm które są przy 500 obr/min niesłyszalne. Największe wentyle jakie sami producenci wkładają to 100mm. Ale ja jestem cichofilem - jak komuś nie zależy na ciszy to może brać co innego.

 

Design to już kwestia gustu ale obudowy z blachą 0,6 mm na pewno ja nie nazwałbym najlepszą na rynku. Zwłaszcza na tle solidniejszego Fractal Design Define R4 czy też Antec P280 Dołączona grafika

 

Ke? buda waży 12,5KG sama i jest bardzo solidna - skąd to stwierdzenie o stali 0,6mm ? Cytat użytkownika

 

Oh my friend, I couldn't believe how thick and heavy the side panel alone is on this one. I currently have two 600T, not whites however, the original graphites. This is some proper, thick (1mm I think), heavy steel. You should know just by the fact, that the empty case weights 12,5 kilograms.

Edytowane przez arbas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...