Skocz do zawartości
coltri

Eizo czy Benq do FPS

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupić nowy monitorek, głównie do Battelfield 3 i gry jemu podobne. Mam dwa typy pierwszy to Eizo fs 2333 http://www.eizo.pl/eizo-daje-fory-graczom-nowy-foris-fs2333

drugi to Benq XL2420T http://benq.pl/products/LCD/index.cfm/product/1302. I teraz choleka nie wiem który zamówić. Eizo jest na matrycy IPS i w dodatku bardzo szybkiej, natomiast Benq to TN'ka ze 120hz.

Nie widziałem tych monitorów, bo nie moge znaleźć sklepów aby je porównać i pewnie ciężko z tym będzie, więc chciałem zapytać Was czy mieliście okazję widzieć któryś z tych monitorów i coś doradzić który zamawiać.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :) Mam podobny problem :) Z tym że patrzę przychylniej w stronę benq - ze względu na fakt, że podobno IPS mają różne problemy widoczne szczególnie przy pracy z tekstem (efekt srebrzenia), a poza tym nie nadają się do pracy w ciemności - opinie z mva.pl. Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę o którymś z tych monitorów - zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Dołączona grafika Mam podobny problem Dołączona grafika Z tym że patrzę przychylniej w stronę benq - ze względu na fakt, że podobno IPS mają różne problemy widoczne szczególnie przy pracy z tekstem (efekt srebrzenia), a poza tym nie nadają się do pracy w ciemności - opinie z mva.pl. Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę o którymś z tych monitorów - zapraszam do dyskusji Dołączona grafika

 

tu cię pocieszę że tn nie nadaje się do niczego, kąty tragiczne, kolory też, widoczne przejscia miedzy kolorami ze wzgledu na zubożałą paletę barw, jak chcesz bodre kolory i czerń to tylko pva, ale kosztem delikatnego rozmycia podczas ruchu ( miałem kilka monitorów na pva i na każdym było to samo w mniejszym lub większym stopniu) ze względu na gry przerzuciłem sie na ips, problemów z tekstem nie ma aczkolwiek czerń gorsz jak na pva do tego nie taka czarna a raczej fioletowa, trzeba czekac na oledy albo inne podobne rozwiazania bo to co teraz oferują producenci to technologie ktore maja juz z 10lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...