Skocz do zawartości
tom_91

Antena do TL-WA500G

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z wydajnością antenki TP-Link'a TL-WA500G. Jest on skonfigurowany jako client i łapie(a raczej ma łapać ale nie daje rady) sygnał z pomieszczenia znajdującego się kondygnację wyżej z routera TL-WR740. Jako że router nie ma odkręcalnej anteny nie mogę nic z nim zrobić i dlatego też chcę kupić antenę do clienta. Jak widać po routerze i access pointcie sieć jest zbudowana niskim kosztem i także nie mam zamiaru wydawać dużej gotówki na antene Dołączona grafika Co proponujecie?

PS. a tak jeszcze dodam, że laptop łapie tutaj zasięg na 3-4 kreski

Dzięki

Pozdrawiam

Edytowane przez tom_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rade. Sam wcześniej na to wpadłem tylko ze odwróciłem router dogóry "nogami". Jak wszystko poustawiam tak jak ma być to może położe je poziomo tak jak mówisz. Narazie jest wszystko podłączone byle jak bo cały czas coś odłączam, podłączam.

W każdym razie dzięki.

Temat można zamknąć.

 

edit.

A tak może jeszcze jedno szybkie pytanko przed zamknięciem tematu. Siła sygnału 26-28dB jest wystarczająca? Jak narazie nie zauwarzyłem zrywania połączenia. A access pointy słurzą głównie do komunikacji dekoderów "n-ki" czyli wysyłają między sobą niewielkie ilości danych co jakiś czas.

Edytowane przez tom_91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...