Skocz do zawartości
Fantic

Tani zestawik do 900 zł bez dysku twardego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż chciałem sobie złożyc komputer do gier, jednak nie stać mnie na to. Planuję zakupić takie oto elementy :

 

Procesor: Celeron G540

RAM: 4/8 GB 1333

Płyta Główna: ASRock H61M-S

Zasilacz: Fortron ATX HEXA 400W

Grafika: Power Color AX4850 1GBD5-HV3 ew. coś innego

 

Za wszystko wychodzi mi około 810 zł. I teraz pytanie - czy dało by radę pograć np. w BF3 1024x720 na medium ? Nigdy nie dane mi było pograć w nowsze gry i chcę wiedzieć czy i tu będę bardzo zawiedziony. Czy macie swoje propozycje co do komponentów?

PS. Jestem w stanie dołożyć do procesora jakieś 200 zł. Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet i na tym 4850 da się pograć, tylko że to jest prądożerna karta starej daty. Wg mnie jeśli masz pieniądze to opłaca się zmienić kartę, bo gdy za jakiś czas miałbyś możliwość zmiany CPU na i5, to wzrost FPS przy 7770 będzie większy niż przy 4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz, to warto dołożyć przynajmniej do MSI B75MA-E33 na chipsecie B75, dłuższa gwarancja, a także porty SATA 3 / USB 3.0 w pakiecie (jest nawet wyjście USB 3.0 na przód obudowy):

http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b75ma-e33-492767/

Płyta wciąż ma tylko 2 banki pamięci, ale w tej cenie i tak nic lepszego nie kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...