Skocz do zawartości
Yamamdowna

Problem z PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z PC po włączeniu go nie słyszę charakterystycznego "pipnięcia" także nie wyświetla mi się obraz oraz ta czerwona dioda na obudowie nie miga, wie może ktoś co może być przyczyną?

 

Podaj pełną specyfikację komputera. Odłącz go od sieci poczekaj chwile i znowu podłącz. Wentylatory ruszają? Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną specyfikację komputera. Odłącz go od sieci poczekaj chwile i znowu podłącz. Wentylatory ruszają?

 

 

geforce 9500gt

 

plyta główna MSI G31M3-F

 

intel core 2 duo 3.0GHz

 

 

 

wentylatory ruszają, cd-rom działa... zasilacz odpada bo podłączany był inny. Dysk twardy także działa pod innym PC.

Edytowane przez Yamamdowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej górze strony działu masz Zanim cokolwiek napiszesz..

Masz ostatnią szansę na dyskusję nt. tego problemu.

 

nie sądzę aby działo się to przez kartę dźwiękową oraz pamieć ram i inne duperele...

 

Jeśli tak dobrze potrafisz diagnozować usterki, rozwiąż problem sam i oświeć nas, że to dupny zasilacz uwalił siebie i coś jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie podaj wszystko dokładnie. Problem jest o tyle trudny że nie wydaje żadnych dźwięków, skoro twerdzisz że zasilacz jest okej to możesz spróbować zresetować bios przez zworkę, odpalić na pojedynczych kościach ram, zamienić je slotami, spróbować odpalić bez ramu i wtedy słuchać czy będzie się coś działo, odpalić bez grafy i słuchać, jeśli masz jakąś karte dźwiękową to też ja wyjmij i wtedy zobacz. Jak to nie zadziała to moim zdaniem płyta uszkodzona. Teoretycznie jeśli byłoby coś uszkodzone np grafa albo ram płyta powinna pikać jeśli zasilacz jest okej, ale lepiej sprawdź tak jak pisałem. Czy to się stało tak z dnia na dzień, że nagle przestał działać czy coś grzebałeś w nim?

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta: MSI G31M3-F

Proc: Intel Core 2 Due E7500 2.93GHz

RAM: DDR2-667 4GB GoodRam

Dysk: 500GB SATA

Nagrywarka ^^: Samsung SH-S223B cz.

Karta Graficzna: GF 9500GT 1GB

Pasuje Dołączona grafika?

Czy to się stało tak z dnia na dzień, że nagle przestał działać czy coś grzebałeś w nim?

Z dnia na dzień

 

Podłączałem także pod zintegrowaną grafikę i także nic

Po wyjęciu ram także pc nie wydaję tego "pipania" ^^

Edytowane przez Yamamdowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta: MSI G31M3-F

Proc: Intel Core 2 Due E7500 2.93GHz

RAM: DDR2-667 4GB GoodRam

Dysk: 500GB SATA

Nagrywarka ^^: Samsung SH-S223B cz.

Karta Graficzna: GF 9500GT 1GB

Pasuje Dołączona grafika?

[/background][/font][/color]

Z dnia na dzień

 

Podłączałem także pod zintegrowaną grafikę i także nic

Po wyjęciu ram także pc nie wydaję tego "pipania" ^^

 

Wydaje się że płyta uszkodzona. Wyjmij jeszcze grafe całkiem ze slotu i wtedy sprawdź, to że przełączyłeś kabel to nic nie znaczy. Zresetuj bios. Po co przyłazisz z tym na forum skoro nie robisz tak jak mówie/mówimy, jak sam wiesz lepiej to sam sobie radź;) Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...