Jump to content
KODE

Komputer do gier

Recommended Posts

przede wszystkim to brakuje dysku twardego ale na szczęście nie plombują zestawu!!!!11

Dołączona grafika

o obudowie nie ma wzmianki oprócz zdjęcia...

 

złożyłem na szybko prawie ten sam (kulawy) zestaw i jestem do przodu jakieś 150zł

ale tak naprawdę jestem do przodu 1200, bo nie zamierzam go kupić

post-106004-0-33684300-1350596344_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pierwszy, Chciałeś poprawić kulawy zestaw ale po poprawieniu on nadal jest kulawy , źle dobrany procesor ( za mocny) ,o karcie graficzniej nie wspomne. Ja to widze na celeronie G550 , płytka b75 , zasilacz 400watt ocz lub xfx , z grafiką nie pomoge bo nie jestem na bierząco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanim coś polecimy, sprecyzuj, co dokładnie chcesz kupić - chodzi Ci o kompletny zestaw, czyli obudowę + podzespoły (bez systemu operacyjnego i innych peryferiów), czy może jakieś części już masz (dysk twardy i napęd optyczny - o ile są na SATA - mile widziane, podobnie, jak obudowa, jeśli masz już jakąś przyzwoitą) i nie potrzebujesz ich kupować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że optymalny zestaw do 1400zł uwzględniając wszystkie podzespoły:

 

http://www.morele.net/inventory/info/Emnm0w/

 

Można również zaoszczędzić i podrasować zestaw,np.kupując dysk z allegro(Samsung F3 500gb,szybszy,cichszy i mniej awaryjny od tej barracudy,można dostać za około 150zł,na gwarancji do 2014r) oraz nie kupując nagrywarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtańsza propozycja na chipsecie b75 to Gigabyte GA-B75M-D3V za 224zł,więc dopłata 39zł,na tego Asusa zawsze można wrzucić i5 Sandy Bridge i dysk ssd,więc nie wiem w czym problem.

Generalnie obstaje przy swoim zestawie,jak ktoś neguję to mile widziane sensowne argumenty,plus dla kogoś kto złoży lepszy zestaw Dołączona grafika

Edited by Adrian_Culés

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...




×
×
  • Create New...