Skocz do zawartości
shaggy2704

Jaki zasilacz pod 3570K i GTX 660

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam złożyć komputer z Intelem 3570K i MSI GTX 660 TF III. Nie znam się w ogóle na zasilaczach, więc proszę o radę.

Koszt maksymalny to 300 zł, ale preferowałbym w okolicach 250. Dobrze by było, gdyby był dość cichy. Planuję oczywiśćie OC procka i lekkie OC karty graficznej.

Jakie zasilacze możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wczoraj się troszkę ograniałem w temacie i doszedłem do wniosku, że chciałbym jakiś modularny. Dopuszczająć w przyszłośći ewentualną możliwość SLI dwóch GTX 660 wolałbym coś troszkę mocniejszego, więć co powiecie o OCz ModXStream 600W:

 

http://www.ceneo.pl/1870508#tab=click

 

Czytałem gdzieś również, że jest cichszy od StealthXStream.

 

Edit:

Jeszcze jedna kwestia, czytałem że modularne OCz mają dośc krótkie kable. Jeśli chciałbym kupić obudowę Zalman Z9 U3 z zasiłką na dole, to wystarczyłoby kabli na gługość? Z płyt głownych zastanawiam się nad czymś w rodzaju ASRock Z77 Pro3.

Edytowane przez shaggy2704

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfiguracja w przygotowaniu, więc wole się upewnić czy OCz ModXStream 600W, wystarczy do i5 3570k, grafiki minimum nvidia 660Ti, ewentualnie nvidi 670, lub ati 7970?

 

Tak. U mnie kręcony 3770K + GTX670 działało na BQ DP 430W bez problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o jaką konkretnie kartę ci chodzi, czy mógłbyś sprawdzić czy jest na Agito, bo tam będę zamawiał.. co daje ta evga?

 

Jest bo sam niedawno ją tam kupowałem :) Klik! A co daje to podobno się lepiej kręci i zasilanie ma w normalnym miejscu a nie w połowie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to ta najdroższa z 4gb ram supercloced za 1800.

Do tej z4gb nie warto dokładać, jak z głośnością twojej karty jest, było chyba wszystkie mają to samo chłodzenie, daje radę?

 

Nie no 1800zł za GTX670 to już w ogóle się nie opłaca, ta jest chyba tylko 20zł droższa od normalnej GTX670. Natomiast co do głośności niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie gdyż moje karta od nowości pracuje tak ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...