Skocz do zawartości
Cizar

Komputer do gier za 3500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Chciał bym kupic zestaw komputerowy do 3.500 zł składający sie z :

Płyty głównej,

Karty graficznej,

Procka,

Ramy,

Zasilacz,

twardego dysku

napęd

obudowy

 

Najlepiej jak by wszystkie czesci były nowe i jak mozna to ze strony Morele.net

KOMPUTER MA SŁUŻYĆ DO GRANIA W GRY

 

 

Pozdrawiam !

Z góry dziekuje

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Core i5-3570K

MSI Z77A-G43

8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9

MSI Radeon HD 7870 TwinFrozr

Samsung 128GB 830

Seagate Barracuda 3.5'' 1TB (ST1000DM003)

OCZ ZT Series 550W fully Modular

SilentiumPC Gladius M40 Pure Black

 

Chyba, że zależy na max wydajności w grach wtedy i5-3470, MSI B75A-G43, SilentiumPC Zeus 600W, SilentiumPC Brutus 410 i naciągając budżet wrzucamy HD7970;

 

Ew. to co powyżej ale rezygnujemy z SSD i przerzucamy do HD7970 (też naciągając budżet);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 3500 to można zaszaleć tylko mam pytania: będzie OC, zamierzasz podkręcać? Bez podkręcania ( http://www.purepc.pl...upowy?page=0,10 ) dysk polecam zmienić na WD Blue 1TB . Grafika MSI HD 7870 TwinFrozr III . Obudowa Corsair Carbide 300R lub SilentiumPC regnum L50. Na morelach kupując zestaw powyżej 1500zł masz wysyłkę za 1zł i złożenie gratis tylko trzeba odpowiednio kupić. Z podkręcaniem ( http://www.purepc.pl...upowy?page=0,11 ) . Płytę możesz zmienić na Ashrocka z77 podanego w alternatywach wybierz tą która Ci lepiej pasuje.

Edit: Tak koledzy wyżej możesz zrezygnować z ssd i kupić hd7950 i dać mocniejszy zasilacz hexa 500w lub lepszego Be Quiet L7 530W jak fundusze pozwolą

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie zakładać nowego tematu podepnę się pod niniejszy jako, że poszukuję jednostki w podobnym budżecie.

 

Proszę o ocenę i sugestie:

2500k do tego true spirit lub macho 120

MSI Z77A-G45 (tak wiem ze nie ma PCI (dzwiekowke planuje na USB(DAC) lub pci express), ale chyba bedzie lepszym wyborem niz g43)

2x4GB 1600Mhz CL9 crucial balistix lub corsair xms (w zaleznosci co tansze)

Dysk WD10EZEX 1TB

Grafa albo sapphire 7950 vapor-x albo MSI 7870 HAWK/PE w zaleznosci od cen ew moze 660ti?

Zasilacz http://www.proline.p... G-SERIES G-450 (wiem ze moze byc glosny w stresie ale w zamian ma bdb parametry elektryczne, alternatywna to be quiet e9-500W, nigdy na zasilaczu nie oszczedzalem, nie planuje montazu mocniejszych grafik ani laczenia kart)

nagrywarka DVD - najtansza

Buda fractal r4

 

Calosc powinienem zamknac w okolicach 4tys.

 

dysk ssd kupie na wiosne, narazie mi styknie hdd

 

zalezy mi na ciszy, stabilnosci i energoszczednym zarzadzaniu platforma(stad zasilacz i mobas), gry to 20-30% czasu pracy jednostki, reszta to praca z pulpitem.

 

oczywiscie wiem ze na niektorych podzespolach lekko przeplacam, i za te same pieniadze moznaby miec nieco wydajniejszy zestaw, ale dla mnie liczy sie takze komfort pracy oraz kultura pracy calej jednostki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...