Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, LUDZIE proszę o pomoc - normalnie stwierdzam - JESTEM GŁUPI DLACZEGO ? ponieważ moje małe dziecko usuneło z mojego laptopa partycje recovery Visty a ze system mulil to mowie format i zainstaluje od nowa system. Mialem od kolegi na pendrive windowsa 7 - instalacja przebiegla pomyslnie ale NIE DZIALA CD-ROM , przy kazdej wlozonej plycie wyskakiwal komunikat "sprawdz czy system obsluguje ten format plikow a jak nie to zeby sformatowac dysk , mysle moze napeed zepsul sie - wyjmuje sprawdzam w 2 laptopie - smiga jak ta lala , no to mysle moze z win7 nie wspolpracuje. zalatwilem viste na plycie CD a tu bach zadnej plyty nie botuje naped , zmienialem napedy od kolegow i nic. na zadnym nie botuje. a jak wsadze moj cd-rom do kolegi laptopa odrazu botuje. U mnie dysk pokreci pokreci i wyskoczy ze nie mozna odnalzec pliku botujacego. i jestem w pulapce bo nie wiem co dalej robic. pomozcie. dlaczego nie botuje u mnie zaden cd-rom i zadnej plyty ? a z usb botuje OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj czy wystartuje system z Linuxem typu LiveCD. czy w BIOSie widoczny jest napęd?

Wygląda na to, że problem z Windowsem był spowodowany przez uszkodzenie sprzętowe a konkretnie wadliwy mostek północny Nvidii. Typowe objawy uszkodzenia dla tego układu problem z WiFi , CD, wolne transfery HDD, ciemny ekran i wiele podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...