Skocz do zawartości
_KaszpiR_

Enermax Ostrog White Window

Rekomendowane odpowiedzi

Wygrałem w konkursie na PurePC białą obudowę Enermax Ostrog.

Muszę się jej przyjrzeć w domu, pewnie zmigruję do niej mojego aktualnego juz troche archaicznego kompa robiącego za serwer z funkjcą HTPC.

 

Pomysł:

Biała buda

czarne części - mobo, ramy i pare innych.

 

Na razie nie mam mysli czy chłodzić to wodą, aczkolwiek mam pompkę, blok i chłodniczkę.

 

Tak myślałem, że byłby to 'prawie' negatyw zestawu Mardoka :)

 

Z drugiej strony oryginalna nazwa serwera to Bagno, na którym dzieją się takie dziwne rzeczy, że w sumie przydałby mu się jakiś kolor - a wtedy pasuje np zielony płyn, czarne złączki...

 

Wieczorem albo jutro jakieś fotki.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek nowej obudowy - porównanie z dwoma Cooler Masterami CM 690.

 

http://kaszpir.hlds.pl/index.php?path=hardware%2Fenermax.ostrog/

 

 

 

Ogólne wrażenia:

- obudowa jest uh oh biała, wszystko widać

- blachy są bardzo cienkie, obudowa jest nadzwyczaj lekka - przywyczaiłem się do produktów, które jednak nie wyginają się pod palcami Dołączona grafika

- wykonane otwory w oknie są łagodne, ogólnie wygląda to lepiej niż się spodziewałem

- odpadła klapka od CD, widzę, że pewnie w transporcie coś się wytrzęsło i poleciało, juz fixed, ech ułamał się kawałek plastiku od zawiasu, naprawa się udała.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Front nie jest taki zły, na fotach lampa błyskowa znacznie wyciąga to wgłębienie. W zwykłym świetle wygląda to lepiej.

Zaraz będą dodatkowe foty.

 

http://kaszpir.hlds.pl/index.php?path=hardware%2Fenermax.ostrog/

 

Uwagi:

- klatka na 2 dyski na dole nie jest obracalna, jest przynitowana

- jak masz dwa dyski na samym dole to musisz zrezygnować z wentylatora w podłodze.

- klatka na 3 dyski ma tylko jedną pozycję w jakiej można zamontować dyski - na fotach widać taki plastikowy ząbek dający do myślenia przy składaniu, do tego jeszcze plastikowy element przykręcany do koszyka ma prostokątny rozstaw otworów - myślałem, że będzie kwadratowy.

- z tyłu właściwie centymetr za płytą główną ;D

- kieszeń na flopa jest za mała na dysk - nawet jeden nie wejdzie z powodu innej wysokości otworów, dysków 2.5" nie sprawdzałem, ale pewnie by weszły z jakimiś modyfikacjami.

- plastikowy koszyk na dysk w górnej zatoce jest ok.

 

Ktoś chce kupić?

Jedyny w Polsce!

 

http://www.youtube.com/watch?v=8Db8eA5ZuME

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj patrząc na inne obudowy zainteresowała mnie jedna rzecz - czy da sie zamienic boczne panele miejscami?

 

Tak. Ale bok z oknem na tylniej ścianie troszkę nie pasuje z powodu plastikowej rączki - na szczęście nie na tyle aby nie dało sie tego zamknąć - trzyma się nawet bez śruby. wygląda to dziwnie, ale się da Dołączona grafika

 

 

http://kaszpir.hlds.pl/index.php?path=hardware%2Fenermax.ostrog/ - na samym końcu.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana tytułu tematu, myśle czy jest w ogole sens robic workloga.

Zamiast białego Enermax Ostrog będzie Fractal Design R4, biały.

 

Bagno to moj serwer w chacie ktory przy okazji robi jako HTPC.

Biały, aby zniknął na tle białej ściany.

Edytowane przez _KaszpiR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...