Skocz do zawartości
Carry

Komputer 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić komputer do 2,5 tysięcy złotych i znalazlem taką ofertę na allegro, prosiłbym was o ocenienie tego zestawu oraz jeżeli dobrze wypadnie o wybór obudowy, bo przypuszczam, że wygląd się nie liczy. Komputer będzie używany głównie do grania. Dodam, że zależy mi na tym, aby komputer był już złożony, więc wypisanie gotowego zestawu mi nie pomoże. Przepraszam za kłopot oraz z góry dziękuję za jaką kolwiek pomoc.

 

http://allegro.pl/rycerz-core-i5-3470-4x3-6ghz-8gb-gtx660-2gb-1500gb-i2896328149.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofertą z alledrogo mówimy NIE! Wiesz, że w sklepach internetowych jest opcja złożenia?

 

Złożyłem ci taki oto zestaw, musisz po prostu znaleźć te rzeczy w jakimś sklepie internetowym i dodać do koszyka: (np. morele.net , agito.pl , techplanet.pl)

 

Dołączona grafika

Pamiętaj aby dodawać montaż elementów do koszyka.

 

XfX Core 450W powinien wystarczyć?

Edytowane przez Kmil8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że składasz w morele więc nie zapomnij o tym:

 

Nasze zestawy składamy na bazie oferty sklepu internetowego Morele.net. Każdy użytkownik PurePC.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy:

  • Umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie.
  • Umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0
W przyszłości przyda ci się dodatkowe 4gb ramu. Zestaw jest dobry.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...