Skocz do zawartości
Kamil18

Dodatkowy ram do ASRock a770de+ [ddr2]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie posiadam

 

athlon 240 2.8

a770de+ asrock

patriot 2x1 gb cl4 800

gf 9800gt

 

 

 

czy dokupić 2x 512 żeby nadal obie pary pracowały w dualu, czy 1gb w 1 kości? pracuje na xp 32bit więc max 3gb, nie mam ochoty narazie systemu zmieniac

 

 

myslalem nad

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2910349055

 

 

czy dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając 4x1 GB będziesz miał dual chanel a system 32bitowy będzie widział 3-3.5 GB.

2x1 GB + 2x512 nie zawsze działa prawidłowo. W przyszłości łatwiej będzie odsprzedać moduły 1 GB niż 512, którymi mało kto jest zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając 4x1 GB będziesz miał dual chanel a system 32bitowy będzie widział 3-3.5 GB.

2x1 GB + 2x512 nie zawsze działa prawidłowo. W przyszłości łatwiej będzie odsprzedać moduły 1 GB niż 512, którymi mało kto jest zainteresowany.

 

 

dz. za dobra odpowiedz,

 

zastanawiam się do jakiej ceny warto kupić 2x1gb ddr2 800, i czy kupić takie same jak już mam, które do najtanszych nie naleza, czy kupic cos tanszego o podobnych parametrach

 

jakiś pomysł co dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz to co najtańsze, 800MHz. Max to chyba 30zł za 1GB, i tak to nie jest tanio.

 

Przeglądałem teraz allegro i możesz zaszaleć i kupić takie fikuśne Corsairy.

Patriotów też trochę jest

Szukaj zestawów 2x1GB, mogą wyjść trochę taniej niż kości sprzedawane po 1GB.

Omijaj wszelkie "okazje" chyba sprawne, dostałem w rozliczeniu, nie wiem czy działa, nie mam jak sprawdzić itd.

 

Inna sprawa, gdyby dzisiaj w nocy dobry duszek dołożył ci 2x1GB do komputera, jutro nie zauważyłbyś różnicy ;)

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...