Skocz do zawartości
etherpl

Problem z wyświetlaniem obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakupiłem sobie części i samodzielnie złożyłem komputer.

Płyta główna: MSI z77 g45

Procesor: i5 3570k

ram: kingston 8gb 2133mgz

 

Wszystko złożyłem do kupy, podłączyłem zasilanie, dyski itp. jednak po pierwszym uruchomieniu komputera nie wyświetla obrazu. Podłączałem monitor za pomocą Dsub oraz Dvi - bezskutecznie. Płyta główna reaguje na wciskanie klawiatury (za każdym razem mrugają diody przy wciśnięciu), dioda dysku się świeci, dvd działa... I nic poza tym się nie dzieje.

 

Czy ktoś ma pomysł co należy zrobić czy grafika z procesora się uruchomiła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC speaker jest poprawnie podłączony - żadnego dźwięku nie dostaje.

 

Kartę graficzną używałem z procesora (i5 3570k) oraz dzisiaj podłączyłem drugą pożyczoną - również nic się nie dzieje.

Z odłaczaniem dysków oraz zamianą ramów również robiłem - nic się nie dzieje.

 

Zasilacz mam 850 thermaltake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem i znalazłem odpowiedź na zagranicznym forum. Chodziło o ramy (płyty MSI miewają problemy ze wstawianiem ramów - trzeba zamieniać ich wkładanie do skutku). Mnie nie chce się bawić w takie ustępstwa więc zdecydowałem się o oddaniu płyty głównej oraz ramów do sklepu oczekując zwrotu pieniędzy.

 

Zamierzam kupić teraz inną (asusa bądź asrocka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...