Skocz do zawartości
siper123

Gigabyte HD 7950 WindForce 3X migotanie obrazu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, stworzyłem sobie zestaw pc z tych komponentów : http://www.purepc.pl...upowy?page=0,13 wszystko pięknie tylko mam problem najprawdopodobniej z kartą graficzną Gigabyte HD 7950 WindForce 3X mianowicie obraz na monitorze cały czas szybko mi migota( monitor jest podłączony przez przejściówkę DVI ---> VGA) Dodam, że gdy zmniejszę taktowanie karty na minimalne to wtedy migotanie ustaję ale gry klatkują mi wtedy na minimalnych efektach, natomiast gdy je większe migotanie staję się większe. Wie ktoś co może to powodować ? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam .

Ps: Jedyne co zmieniałem w tym zesawie to zasilacz gdyż posiadam Silantum PC g1 600w.

Edytowane przez siper123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przepraszam zapomniałem monitor to samsung 940n(działa on normalnie na starym pc) i dodam jeszcze, że korzystam z Windows 7 ultimate 64 bity i mam najnowsze stery do grafy z strony producenta .

Edytowane przez siper123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy aktualnie, nie zbyt bardzo mam taką możliwość, jednak rozumiem, że jeśli na telewizorze by też występowłąo migtoanie to jest to wina karty a jeśli przyjelibyśmy, że na tv czy tam innym monitorze wyposażonym w dvi/hdmi wszystko by działało to co w tedy ?

Edytowane przez siper123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...