Skocz do zawartości
smiglo777

Zestaw ~1800zł pod rozbudowę

Rekomendowane odpowiedzi

Test widziałem i dlatego ze względu na stosunek cena/jakość chciałem V300 Dołączona grafika Zobaczymy co wybiorę i jak będą kształtowały się ceny 8 GB przy tych 120 GB to jest prawie 7% Dołączona grafika Chyba warto Dołączona grafika

 

Niby pamięci nie widać, ale wierzch jest odrobinę widoczny Dołączona grafika

 

A co do zasilaczy, to ciekawe, że stara konstrukcja droższa ;) Pewnie wezmę VS :)

Edytowane przez smiglo777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno V300 był po 325zł a Vertex 4 powyżej 450zł Teraz jak różnica wynosi 80zł myślę, że warto iść w stronę Vertexa 4.

kolorystyka wnętrza będzie: czarny, niebieski i biały Dołączona grafika

 

No tu to zdecydowanie Ocz lub Plextor ;) V300 z tym czerwonym odpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wszystko jasne, bo ja liczyłem droższy - starszy zasilacz... Tu się zyska jakieś 25 zł, do tego może wezmę ten tańszy RAM, rozbije się świnkę skarbonkę i będzie do wszystko miało ręce i nogi... ;) Wybór pewnie padnie na OCZ, to ten dysk starczy już na dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info o zasilaczach Corsair. Seria VS jest najniższa, to niestety entry-level. CX już bardziej pod rozbudowę. Znalazłem ciekawy zasilacz, modularny już jest, co w przypadku mniejszej obudowy może być wygodnym rozwiązaniem. Gdyby na morelach była ta obudowa Fractal, to bym zamawiał... Znowu na Karen jest minimalnie taniej, ale nie mają tych zasilaczy z serii CX, a jednak wolę coś bardziej przyszłościowego, zwłaszcza gdy różnica w cenie wynosi jakieś 20 złotych :) Na morelach napisałem, czy nie mają możliwości ściągnąć tego Fractala Mini. To samo zrobię z Karen i zasilaczem. Jak już dostanę odpowiedzi, to ocenię gdzie sumarycznie wychodzi taniej i będę zamawiał.

 

Tu wspomniany zasilacz jeśli jednak polecacie jakiś inny, cichy zasilacz, to chętnie rozważę propozycje... Moc ~500W, cena do 230 zł. Mile widziane, by było modularny, jak ten wspomniany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...