Skocz do zawartości
Miczael

UWAGA na nowy AMD Catalyst 13.1 WHQL

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadaczą HD 6900 seria odradzam najnowsze sterowniki, mimo iż są to WHQL u mnie ostatecznie:

 

1. Gernerowały błędy w doblokowanej karcie Hd6950@6970 co spowodowało iż myślałem że uszkodziłem dodatkowe potoki.

2. Spowodowały BOSD Kernel Power 41 kilka razy co doprowadziło do uszkodzenia( system przestał widzieć 1 dysk SSD z macieży )

Podsumowując straciłem dane na C :( oraz kosztowało mnie to dzień szukania i dociekania co jest przyczyną. Po powrocie do Catalyst 12.1 WHQL znowu można odblokować potoki (brak błędów) oraz system normalnie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że Tobie przytrafiła się katastrofa to nie znaczy, że wszystkim się przytrafi. Ja np nie mam żadnych problemów z nowymi sterownikami, fakt, inna grafika, ale jednak bez problemów.

 

Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje problemy są dość specyficzne, ale ogólnie dużo osób narzeka na te sterowniki. U mnie (hd5770) spadła wydajność w far cry 3 musiałem obniżyć wygładzanie krawędzi żeby płynnie działał po zainstalowaniu tych sterowników. Już mi się nie chce ich odinstalowywać jakoś przeżyje:) i poczekam na nowsze

Edytowane przez michalelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...